Vélemények: 127 óra (2010)

Oliver.guy_   2020. 04. 04.

SPOILERt tartalmazhat!!! A film életszerű eseményt dolgoz fel, tanulságos és elképesztő hatása van. Néha borzalmasan valóságos látványvilág mellett, fokozatosan mutatja be amint főszereplőnk óráról órára, napról napra, szépen lassan kezd beleőrülni a... több»

Deku   2017. 07. 17.

Na ez egy igen csak megosztó film lett. Legtöbben akciót várnak és pörgést, ez teljességgel az ellentéte, hisz ide ez nem kell. Viszont szépen tartja a feszültséget és érdekes maradt.

GedyPapa   2017. 03. 21.

Egy kiváló emberi történet bemutatása egy zseniális színésszel. Nagyon szép képekkel apelláló film, ami képes bemutatni az emberi lélek legmélyebb egységeit is annak érdekében, hogy kerek egész legyen a sztori. Az teszi még érdekesebbé, hogy tudjuk, hogy megtörtént eseten alapszik.

indingo   2017. 04. 10.

A témát ismerve nem gondoltam volna, hogy jó filmet lehet belőle készíteni. Végig leköti az ember figyelmét, kicsit sem unalmas. James Franco remek alakítást nyújtott.

ZeroHero   2015. 05. 05.

A sztorit az élet írta, a kíváló rendezés és színészi játék pedig remekül közvetíti azt a kiszolgáltatott érzést amikor a természet dominál. Döbbenetes mire képes az emberi akaraterő. -Sokan írták, hogy nem volt elég ötletes a kivitelezés, és ez a ké... több»

MP170506   2017. 07. 10.

Nagyon jól sikerült film. Annak ellenére, hogy egyszereplős, egy helyszínes alkotás, végig le tudja kötni a néző figyelmét. James Franco kiváló alakítást nyújt.

Szilonka   2017. 05. 28.

Elmondva nem túl izgalmas a sztori, leszámítva, hogy valóban megtörtént, de a filmet a lehetőségekhez képest nagyon jól megcsinálták.

Edii   2015. 01. 27.

Lenyűgöző film, nagyszerű színésszel! Elgondolkodtató!

Fahéjgolyó   2016. 11. 21.

Izgalmas, feszült hangulatú film volt, és még úgy is mozgalmas volt a történet, hogy szinte végig egy helyszín volt. Szeretem a valós eseményeken alapuló filmeket és ez jól visszahozta a köyvet, ami az alapja volt.

andor50   2015. 02. 24.

Kőkemény dráma, bírom az egyszemélyes filmeket. Aki szereti az olyan műfajt az mindenképp nézze. Főleg James Franco nagyon szerethető karaktert alakít és sajnálható is a végére (igazából az elején is). Csillagos ötös film, kár hogy kevés ilyen van.

Norbi   2018. 07. 23.

Érdekes film volt, ötletes megoldásokkal. Azt gondoltam az első 10 perc után, hogy kifogytak az üzletből az alkotók, de szerencsére mindvégig eseménydús maradt, amire figyelsz végig, hátha az egyik kis részlet később fontos lesz a filmben.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Danny Boyle egyik legjobb rendezésének tartom. Nincs egy nagy története, egy mondatban el elehet mondani, de sok pluszt adtak hozzá a különleges képi világgal.

VvV   2018. 11. 03.

Engem magával ragadott a története. Nem kis lélekjelenlét kell ahhoz a tetthez, amit a főhős véghez vitt.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Különös, hogy mennyire jó tud lenn egy film, annak ellenére, hogy kevés szereplő van benne, alig van benne párbeszéd és nagyjából egy helyen játszódik, mégis a visszaemlékezések miatt kinyílik a tér.

harnas1207   2018. 11. 30.

A filmet moziba láttam és magával ragadott. Aztán megnéztem odahaza is, és bealudtam rajta. érdekes szélsőség. Ez egy egyszer használatos film. A megtörtént eset amit feldolgoz, kb 2 mondatba elmesélhető. Így azt hinné az ember, hogy nem lehet filmet... több»

Dodi   2015. 06. 08.

Tökéletes dráma. Azt hittem, hogy nem lesz jó film, mivel nagyrészt egyszereplős és egy helyszínen is játszódik. De mégis sikerült a lehető legjobban bemutatni Aron sajnálatos balesetét. Kiváló!

MidoD7   2019. 04. 21.

Képtelenség erre a filmre bármi rossz jelzőt találni. Tele van váratlan pillanatokkal, izgalommal és hihetetlen szuper módon látványos. Nagyon jó hangvételű a zenei világa, fantasztikus elképesztő módon tudták megvalósítani, és nagyon illik a filmhez.

hsanya182   2015. 09. 11.

Igazán engem sem érintett meg a film, de remekül bemutatja milyen drámai életesemények zajlanak le az emberben, ha mozdulalanul kéne egy "barlangban" ülnie, beszorult kézzel. NAgyon sok minden átmegy az agyán, és minden lehetséges módot kitalál hogy ... több»

dittee   2015. 12. 21.

Nem gondoltam, hogy egy szereplős, egy helyszínes dráma ilyen tökéletes tud lenni. Nagyon jól ki lett dolgozva, bár az élet írta a történetet, végig fenntartotta a feszültséget, James Franco pedig hiteleset alakított.

Lonka   2017. 07. 26.

Aron életének meghatározó pár napját nagyon jól megcsinálták. Kőkemény dráma a története, de a filmben nem éreztem az erőlködést és valahogy ő is a történtekhez képest "könnyedén" fogta fel a dogokat.

VFTS   2016. 08. 09.

A filmet megnézve értékeli csak igazán az ember, hogy minden testrésze megvan. Jól megcsinált film.

Timcsi   2019. 01. 30.

Valóban hihetőre sikerült elkészíteni a filmet. Tartalmas és megindító, remek film

Greeta   2017. 12. 09.

Kevesen tudnánk azt végrehajtani, amit a főszereplő tett. Hihetetlen lélek jelenlét kellett a dologhoz. Sok minden történt benne, láttuk mi játszódott le a fejében.

Bizsu82   2019. 01. 28.

Mélyre ható, lelkileg terhelő film, amin elgondolkozik az ember. A kitartásról, küzdésről szól egy igazán extrém szituációban. Monoton film, de a folyamatos feszültség miatt végig megmaradt az érdeklődésem.

petraszab   2020. 01. 11.

Annak ellenére, hogy 2 mondatban el lehet mondani a film történetét, mégis végig lekötött. Látványos volt és izgalmas.

Zsceeeka   2015. 05. 03.

Tudtam, hogy mit fogok kapni, mégis magával ragadott a film, hitelesnek tűnt, a színésznek jól állt a szerep. Megdöbbentő, hogy mennyit bír az ember, emiatt ez a film lenyűgöző.

szabomarc   2019. 01. 05.

Egy újabb elképesztő megtörtént esemény, amelyet aztán megfilmesítettek. Lényegében egy egyszereplős dráma, vagy kalandfilm, egy hihetetlen idegekkel megáldott emberről. Vontatottsága ellenére leköti az ember figyelmét, szerintem nagyon jó lett, mindenkinek ajánlom.

Bob   2018. 01. 10.

A film kihagyhatatlan. Végig leköti az embert és izgalmas. Még úgyis, hogy "egy helyszínen" játszódik. James Franco nagyon jól játssza a szerepét és a környezet is gyönyörű. Ajánlom mindenkinek.

Curacao86   2015. 02. 01.

Magával ragadó és rendkívül megrázó film, amiben James Franco kétség kívül élete legjobb alakítását hozza. (Sajnos ezután lejtmenetbe kezdett és a mai napig - 2015 eleje - sem állt meg a minőséget tekintve.)

iq.csabi   2020. 03. 07.

Semmi meglepőt, nem hoz a film, tulajdonképpen az előzetesből kiderül minden, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne izgalmas. A négy csillag csak azért jár, mert volt egy pár pillanat, amikor azt vettem észre, hogy untam. Egyébként mindenképpen érdemes megnézni, 1,5 órát mindenképpen megér!