127 óra

127 Hours

2024.03.05 Clay44

Végig fenntartotta az érdeklődést, és kíváncsian vártam, hogy is fog szabadulni, tetszett nagyon. Újra nem nézném meg, de egyszer ajánlom mindenkinek.

2022.09.08 Interfectorem Sabnock

a nap véleménye

Mássz, csak mássz!

Miért csípem James Franco-t? Talán a karizmája, és a szerepei miatt! Olyan filmekben szerepelt, mint a Bambanő, Pókember, A drog pokla, Pókember 2, Holiday, A stúdió, Felkoppintva, Milk, Üvöltés, stb, stb..... Ráadásul Danny Boyle filmjében is hatalm... Teljes kritika

2017.07.17 Deku

Na ez egy igen csak megosztó film lett. Legtöbben akciót várnak és pörgést, ez teljességgel az ellentéte, hisz ide ez nem kell. Viszont szépen tartja a feszültséget és érdekes maradt.

2017.03.21 GedyPapa

Egy kiváló emberi történet bemutatása egy zseniális színésszel. Nagyon szép képekkel apelláló film, ami képes bemutatni az emberi lélek legmélyebb egységeit is annak érdekében, hogy kerek egész legyen a sztori. Az teszi még érdekesebbé, hogy tudjuk, hogy megtörtént eseten alapszik.

2017.04.10 indingo

A témát ismerve nem gondoltam volna, hogy jó filmet lehet belőle készíteni. Végig leköti az ember figyelmét, kicsit sem unalmas. James Franco remek alakítást nyújtott.

2015.05.05 ZeroHero

A sztorit az élet írta, a kíváló rendezés és színészi játék pedig remekül közvetíti azt a kiszolgáltatott érzést amikor a természet dominál. Döbbenetes mire képes az emberi akaraterő. -Sokan írták, hogy nem volt elég ötletes a kivitelezés, és ez a ké... Több

2017.05.28 Szilonka

Elmondva nem túl izgalmas a sztori, leszámítva, hogy valóban megtörtént, de a filmet a lehetőségekhez képest nagyon jól megcsinálták.

2017.07.10 MP170506

Nagyon jól sikerült film. Annak ellenére, hogy egyszereplős, egy helyszínes alkotás, végig le tudja kötni a néző figyelmét. James Franco kiváló alakítást nyújt.

2018.11.30 harnas1207

A filmet moziba láttam és magával ragadott. Aztán megnéztem odahaza is, és bealudtam rajta. érdekes szélsőség. Ez egy egyszer használatos film. A megtörtént eset amit feldolgoz, kb 2 mondatba elmesélhető. Így azt hinné az ember, hogy nem lehet filmet... Több

2017.11.22 Bazzzsi

Különös, hogy mennyire jó tud lenn egy film, annak ellenére, hogy kevés szereplő van benne, alig van benne párbeszéd és nagyjából egy helyen játszódik, mégis a visszaemlékezések miatt kinyílik a tér.

2018.04.20 TomÁcs

Danny Boyle egyik legjobb rendezésének tartom. Nincs egy nagy története, egy mondatban el elehet mondani, de sok pluszt adtak hozzá a különleges képi világgal.

2018.11.03 VvV

Engem magával ragadott a története. Nem kis lélekjelenlét kell ahhoz a tetthez, amit a főhős véghez vitt.

2018.07.23 Norbi

Érdekes film volt, ötletes megoldásokkal. Azt gondoltam az első 10 perc után, hogy kifogytak az üzletből az alkotók, de szerencsére mindvégig eseménydús maradt, amire figyelsz végig, hátha az egyik kis részlet később fontos lesz a filmben.

2016.11.21 Fahéjgolyó

Izgalmas, feszült hangulatú film volt, és még úgy is mozgalmas volt a történet, hogy szinte végig egy helyszín volt. Szeretem a valós eseményeken alapuló filmeket és ez jól visszahozta a köyvet, ami az alapja volt.