127 óra

127 Hours

2015.09.11 hsanya182

Igazán engem sem érintett meg a film, de remekül bemutatja milyen drámai életesemények zajlanak le az emberben, ha mozdulalanul kéne egy "barlangban" ülnie, beszorult kézzel. NAgyon sok minden átmegy az agyán, és minden lehetséges módot kitalál hogy ... Több

2015.02.24 andor50

Kőkemény dráma, bírom az egyszemélyes filmeket. Aki szereti az olyan műfajt az mindenképp nézze. Főleg James Franco nagyon szerethető karaktert alakít és sajnálható is a végére (igazából az elején is). Csillagos ötös film, kár hogy kevés ilyen van.

2017.07.26 Lonka

Aron életének meghatározó pár napját nagyon jól megcsinálták. Kőkemény dráma a története, de a filmben nem éreztem az erőlködést és valahogy ő is a történtekhez képest "könnyedén" fogta fel a dogokat.

2015.06.08 Dodi

Tökéletes dráma. Azt hittem, hogy nem lesz jó film, mivel nagyrészt egyszereplős és egy helyszínen is játszódik. De mégis sikerült a lehető legjobban bemutatni Aron sajnálatos balesetét. Kiváló!

2017.12.09 Greeta

Kevesen tudnánk azt végrehajtani, amit a főszereplő tett. Hihetetlen lélek jelenlét kellett a dologhoz. Sok minden történt benne, láttuk mi játszódott le a fejében.

2019.04.21 MidoD7

Képtelenség erre a filmre bármi rossz jelzőt találni. Tele van váratlan pillanatokkal, izgalommal és hihetetlen szuper módon látványos. Nagyon jó hangvételű a zenei világa, fantasztikus elképesztő módon tudták megvalósítani, és nagyon illik a filmhez.

2019.01.30 Timcsi

Valóban hihetőre sikerült elkészíteni a filmet. Tartalmas és megindító, remek film

2020.01.11 petraszab

Annak ellenére, hogy 2 mondatban el lehet mondani a film történetét, mégis végig lekötött. Látványos volt és izgalmas.

2019.01.28 Bizsu82

Mélyre ható, lelkileg terhelő film, amin elgondolkozik az ember. A kitartásról, küzdésről szól egy igazán extrém szituációban. Monoton film, de a folyamatos feszültség miatt végig megmaradt az érdeklődésem.

2016.08.09 VFTS

A filmet megnézve értékeli csak igazán az ember, hogy minden testrésze megvan. Jól megcsinált film.

2015.05.03 Zsceeeka

Tudtam, hogy mit fogok kapni, mégis magával ragadott a film, hitelesnek tűnt, a színésznek jól állt a szerep. Megdöbbentő, hogy mennyit bír az ember, emiatt ez a film lenyűgöző.

2015.02.01 Curacao86

Magával ragadó és rendkívül megrázó film, amiben James Franco kétség kívül élete legjobb alakítását hozza. (Sajnos ezután lejtmenetbe kezdett és a mai napig - 2015 eleje - sem állt meg a minőséget tekintve.)

2019.01.05 szabomarc

Egy újabb elképesztő megtörtént esemény, amelyet aztán megfilmesítettek. Lényegében egy egyszereplős dráma, vagy kalandfilm, egy hihetetlen idegekkel megáldott emberről. Vontatottsága ellenére leköti az ember figyelmét, szerintem nagyon jó lett, mindenkinek ajánlom.

2018.01.10 Bob

A film kihagyhatatlan. Végig leköti az embert és izgalmas. Még úgyis, hogy "egy helyszínen" játszódik. James Franco nagyon jól játssza a szerepét és a környezet is gyönyörű. Ajánlom mindenkinek.