127 óra

127 Hours

2015.11.24 S.Marika

Nekem kifejezetten tetszett ez a film,főleg meg valós alapja van,megtörtént az életben. Igazán át tudtam érezni az a küzdelmet,akaraterőt amit a srác nyújtott a filmben. Elgondolkodtatott,hogy vajon a valóságban én,hogy élnék túl egy ilyen helyzetet.

2015.11.22 Jozzsef

Kicsit a főszereplő sráccal nem vagyok kibékülve,ez a túl vagány stílus,amikor semmi sem érdekli elég idegesítő volt. Persze meg is lett a következménye. A film egyébként nagyon jól mutatja azt a helyzetet amikor küzdeni kell a megszokott mindennapi ... Több

2015.06.29 Mócii

Hihetetlen!! Nagyon jól van megcsinálva ez a film, hiába az egy szereplő és helyszín, mégis leköti a néző figyelmét. James Franco drámai alakítást nyújt, kiváló! Nem találok szavakat!!

2015.06.16 AESB

Egy kiváló történet, amit az élet írt, kiváló rendezéssel! Hihetetlen, hogy mire képes az ember! James Franco bizonyította, hogy nagyszerű színész, hiszen egy ilyen filmet nagyon nehéz eljátszani!

2015.05.18 Balu

Igaz alapokon nyugszik a film és gyakorlatilag minden részletre figyeltek.Nincs benne semmi kamu még ha sokan nem is hiszik el a filmet.Egy hatalmas küzdelem,hit,remény a film,elképesztő sokkos jelenetekkel.

2015.11.23 Beniko

Nagyon különleges filmcsemege. Nem csupán a leírhatatlanul lenyűgöző táj, hanem maga a drámai hatású történet is azzá teszi. Hihetetlen mire nem képes az ember a túlélésért.

2015.10.11 Siriusalias

James Francot általában a komolytalan vígjátékokból ismerheti az ember, de azok is a maguk kategóriájában nagyon jók, meg persze a Pókember szériából ahogy hadakozik a főszereplővel, szerintem abba is nagyon beleillik. Azonban ebben a filmben kiderül... Több

2016.02.09 Kandurbaba

Nagyon jól sikerült életrajzi film érdekes jelenetekkel, profi főszereplővel. Nagyon jó témaválasztás, érdekes történet, megfogó cselekmény, amibe beleéli magát az ember,

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

A 127 óra már az első percekben odaszögezi a tekintetet a képernyőre és egészen a végéig nem ereszti a nézőt. Könnyedén bele tudunk illeszkedni a szerepbe és átélni a főhős helyzetét. Elképesztően hatásos és speciális filmélmény.

2018.09.22 Indkgo

A lehető legjobb. Leköti az embert és izgalmas. Nagy kedvenc.

2015.01.27 sullerb1022

Jó film, végig lekötött. Ajánlom mindenkinek, aki még nem látta.

2015.08.31 nagynesze

Mindig is szeretettem a ‘based on true storykat’. Több empátiát és figyelmet ébresztenek fel bennem, már a film legelején, mint a fikciók. E történet szerint egy túrázó fickó kis időre el akar szakadni a mindennapoktól és csapot-papot hátrahagyván el... Több

2015.03.22 Vibozsofi

Franco egyedülálló alakítása viszi fel a film színvonalát. Egyedi atmoszférájú film, sokkoló zárással, érzékeny lelkűen inkább kerüljék el, a többieknek viszont garantáltan nem okoz majd csalódást.

2015.11.02 FilmesPéter

Nagy túrázó vagyok, úgyhogy már csak ezért is meg akartam nézni ezt a filmet. Durva látni, hogy mit tesz az ember egy hasoonló helyzetben, sokszor belegondoltam én hogyan cselekednék. TEle van szép jelenetekkel, megható és motiváló film a kitartásról.