A Föld, amit ismerünk, már a múlté, az emberek és a gépek között dúló háború mindent elpusztított. 9, egy kis robot ebben az ijesztő világban ébred, de hamar rá kell jönnie, hogy nincs egyedül. Hozzá hasonló bábok is vannak ebben a világban, akiknek a hátán szintén egy szám látható. Először 2-vel… Több

Rendező: Shane Acker
Forgatókönyvíró: Pamela Pettler, Shane Acker
Premier (HU): 2010.09.03. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2020.07.16 Interfectorem Sabnock

Kifejezetten jó kis animációs mese,de inkább felnőtteknek szól,hiszen a mondanivalója is erre utal.Egy apokaliptikus,reménynélküli világban hogyan boldogulunk,és mi lehet a kiút.Érdekes tanmese,amit mindenkinek látnia kellene.

2018.12.04 mamiéstöti2

Képi megjelenítés tetszik, viszont mégis csak egyszer nézhetőnek mondanám. Azért szórakoztató volt. 5/4!

2019.04.26 Ms. Akárki

Ijesztő és érdekes, futurisztikus világot felvázoló animációs thriller. Egyedi történet és látványvilág. Nagyon szép és elgondolkodtató. De ez természetesen inkább felnőtteknek való. Nem ajánlanám gyerekkel nézni jó szívvel.

2018.08.19 erahurka

Abszolút a látvány, a képi világ viszi a hátán, ugyanakkor a történet sem rossz, és elég jó színészeket sikerült megnyerni némelyik karakter hangjának. Összességében jó kis animációs film, melynek hossza kifejezetten előnyére válik.

2019.03.28 harnas1207

Nagyon egyedi animáció és történet, de sajnos nem túl élvezhető film. Szenvedni lehet rajta, miközben érdekel, hogy valójában mi történt, mi micsoda. A végén kicsit csalódott voltam, mert többet vártam tőle. Ettől eltekintve egyszer mindenképpen megéri megnézni.

Az óra a Notre Dame tornyában 9:09-et mutat.Szerző: ps

A film első tíz percében szinte nincs párbeszéd, hasonlóan a 9 (2005) című rövidfilmhez.Szerző: ps

A 3-as és a 4-es egy pár kertészkesztyűből készült.Szerző: ps

A film képi világát a világháború utáni Bécs ihlette.Szerző: ps