mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Képi megjelenítés tetszik, viszont mégis csak egyszer nézhetőnek mondanám. Azért szórakoztató volt. 5/4!

Ms. Akárki   2019. 04. 26.

Ijesztő és érdekes, futurisztikus világot felvázoló animációs thriller. Egyedi történet és látványvilág. Nagyon szép és elgondolkodtató. De ez természetesen inkább felnőtteknek való. Nem ajánlanám gyerekkel nézni jó szívvel.

harnas1207   2019. 03. 28.

Nagyon egyedi animáció és történet, de sajnos nem túl élvezhető film. Szenvedni lehet rajta, miközben érdekel, hogy valójában mi történt, mi micsoda. A végén kicsit csalódott voltam, mert többet vártam tőle. Ettől eltekintve egyszer mindenképpen megéri megnézni.

erahurka   2018. 08. 19.

Abszolút a látvány, a képi világ viszi a hátán, ugyanakkor a történet sem rossz, és elég jó színészeket sikerült megnyerni némelyik karakter hangjának. Összességében jó kis animációs film, melynek hossza kifejezetten előnyére válik.

Teófil   2015. 05. 14.

Jó kis film ez, a látványvilág kiváló, nagyon jól kidolgozott, az atmoszféra is remek. A történet is tetszett, ami azért elgondolkodtató is. Egyedül a karakterekkel volt gondom, nekem sablonosak és pont a főszereplő nem túl szimpatikus.

Az óra a Notre Dame tornyában 9:09-et mutat.

(ps)

A film első tíz percében szinte nincs párbeszéd, hasonlóan a 9 (2005) című rövidfilmhez.

(ps)

A 3-as és a 4-es egy pár kertészkesztyűből készült.