2020.07.16 Interfectorem Sabnock

Kifejezetten jó kis animációs mese,de inkább felnőtteknek szól,hiszen a mondanivalója is erre utal.Egy apokaliptikus,reménynélküli világban hogyan boldogulunk,és mi lehet a kiút.Érdekes tanmese,amit mindenkinek látnia kellene.

2018.12.04 mamiéstöti2

Képi megjelenítés tetszik, viszont mégis csak egyszer nézhetőnek mondanám. Azért szórakoztató volt. 5/4!

2019.04.26 Ms. Akárki

Ijesztő és érdekes, futurisztikus világot felvázoló animációs thriller. Egyedi történet és látványvilág. Nagyon szép és elgondolkodtató. De ez természetesen inkább felnőtteknek való. Nem ajánlanám gyerekkel nézni jó szívvel.

2018.08.19 erahurka

Abszolút a látvány, a képi világ viszi a hátán, ugyanakkor a történet sem rossz, és elég jó színészeket sikerült megnyerni némelyik karakter hangjának. Összességében jó kis animációs film, melynek hossza kifejezetten előnyére válik.

2019.03.28 harnas1207

Nagyon egyedi animáció és történet, de sajnos nem túl élvezhető film. Szenvedni lehet rajta, miközben érdekel, hogy valójában mi történt, mi micsoda. A végén kicsit csalódott voltam, mert többet vártam tőle. Ettől eltekintve egyszer mindenképpen megéri megnézni.

2015.05.01 dps

Én igen nagyot csalódtam. Az első filmes rendező által megteremtett képi világ, amelyet már a rövidfilmes változatban is láthattam, nagyon felcsigázta az érdeklődésemet. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a zsenialitásból mindössze ennyire futotta. A tört... Több

2017.06.14 miklosvaridori

Érdekes élmény volt megnézni egy hasonló, kicsit másabb animációs, misztikus történetet. Más mint a többi, kilép a sablonos filmek világából, és újat, többet mutat.

2016.04.29 nagyniki987

Remek atmoszférájú, kitűnő hangulatú, vidám film , semmi extra, és mégis több egy egyszerű fantasynál...Nagyon megkedvelteti a film a nézővel a szereplőket. Igazi karakterek!

2016.07.27 Karolyka

Nagyon érdekes látványvilágú animációs film. Persze ez nyilvánvalóan csak felnőtteknek szól a sötét és nyomasztó hangulata és a halottak miatt. Eléggé hullik benne gyorsan minden szereplő. Izgalmas cselekményű és mondanivalóval rendelkező film ez.

2015.09.05 s0ltau77

Kegyetlen módon untatott a film. Az ilyet nagyon nem szeretem amikor ennyire elcsépelt a sztori és nem tudom átadni magam az érzésnek. Kellemetlen volt minden egyes perc amit elfecséreltem rá. Kuka

2020.05.31 inzon

nagyon szép történet volt. Csak sajnos túl sokan haltak meg a főszereplők közül.

2015.11.30 kasztni

Az animáció nagyon szép, a karakterek szerethetők és a történet is izgalmas. Egyedül az zavart engem, hogy nem igazán derül ki, hogy mi történt a háborúban, miért nincsenek emberek, állatok de még bogarak sem. Ami pedig egyenesen bosszantó volt, hog... Több

2015.05.10 FunBoi

Ez az animációs film egyszerre ijesztően posztapokaliptikus és kedves. A figurák botladozásai nagyon jól ki lettek találva. A CGI technológia legjavát vetették be a világ megteremtésére és a karakterek életre keltésére. Valahogy a történet még sem üt... Több

2015.03.15 Bebe

Bámulatos az animáció!! Bár a vége tényleg zavaros egy kicsit, de rendesen a képernyő elé ragasztott.