A forrás

The Fountain

2015.10.28 Sodanth

Együtt örökké élni fogunk...

Darren Aronofsky korunk egyik legtehetségesebb rendezője. Első filmje a Pi nagyszerű mű volt, második műve a Rekviem egy álomért, meg élete legjobbja, az a film igazi kultmozi lett, zseniális alkotás. A harmadik filmje viszont szerintem a legérettebb... Teljes kritika

2015.05.20 a.edit63

Ezt a filmet, nem hiszem, hogy teljes egészében meg lehet érteni, de szerintem nem is kell. Ugyanakkor, ami átjön, az valami csoda... Zene, képek gyönyörűek, a színészek meg kiválóak. Cselekménnyel nem árasztanak el minket, ezért kicsi unalmat érezhetünk, de azért bejött...

2015.06.13 tamas84

Van ebben a filmben valami igazán erős és spirituális, amit semmi máshoz nem tudok hasonlítani. Világosan emlékszem, milyen hatást váltott ki belőlem, és soha nem is fogom elfelejteni, Aronofsky egy nagy mágus!

2017.06.17 miklosvaridori

Hugh Jackman, Rachel Weisz és Ellen Burstyn szerintem talán legjobb alakításai pályájuk során. Karakteres, megrázó, hiteles és lenyűgöző romantikus dráma.

2015.06.06 VenuszProjekt

Nem is tudom, hogy mivel kezdjem? A zenével vagy magával a filmmel? Hiszen mindkettő lenyűgöző. Kezdem a filmmel. Elég összetett alkotás, amely három fő szálon fut. Ezeket lehetne még hosszasan tovább elemezni, de azzal talán elvenném mások kedvét a ... Több

2015.06.02 Enccso

Engem elsősorban a hihetetlen erős képi vilgával fogott meg, és csodás zenéjével fogott meg. Mindemellett nagyon gondolatébresztő film, sokáig hatása alatt marad az ember.

2016.06.21 punktum

Számomra nézhetetlen volt.

2015.10.11 Alexa

Csodálatos alkotás, jól megválasztott színészekkel. Elég sokáig a hatása alatt álltam, a végén szép csendesen sírtam. Nem egy megszokott film, tele történéssel, de minden, ami megtörténik az jelentéssel bír, nem csak végigszáguld a másfél órán, hanem elgondolkodtat, elkalauzol a lélek mélyére

2016.11.13 kucsera

több szálon fut a történet nem mindenki számára érthető elsőre.érdemes ez esetben kétszer is megnézni.nagyon mély a tartalma . KEDVENC

2017.08.22 zaphirisz

Ez a film olyan, mint egy életre kelt festmény, melyhez zenei aláfestés társul. A lényege szavakba nem foglalható. Látni kell, beengedni, érezni, együtt áramolni vele, és a hatás nem marad el.

2015.01.26 M. Natalia

Gyönyörű film, remek színészekkel és tele érzelemmel

2015.03.22 Ancsi

Kissé érthetetlen eleinte, de a film végére minden tiszta lesz. Szép film és elgondolkodtató.

2016.05.07 jazzy

Gyönyörű film, az egyik nagy kedvenc. Elve Aronofsky nagyon közel áll hozzám, de A forrás egy igen különleges, igazán még emocionalitással bíró alkotás, amivel máig nem tudtam betelni, pedig már vagy tízszer láttam.

2014.12.21 mártilány

Teljesen el voltam ámulva a filmtől, nem csak a tartalma, mondanivalója de látványa miatt is. Clint Mansell pedig azóta a kedvenc zeneszerzőm, hónapokig tudom körbe-körbe hallgatni a zenéit munka közbe, melyek közel annyit tettek hozzá a filmhez, mint maga Aronofsky.