A forrás

The Fountain

2023.04.28 SzupiMester

Engem nagyon lehozott az életről, persze nem egy vígjáték. Mélyen megérintett a film.

Túl sokat akar a szarka,de nem bírja a farka.Ha mindent meg akarunk mutatni,a végén semmit sem tudunk.Olyan semmilyen lett a mozi.Nekem felejtős.

2017.07.17 Deku

Hugh Jackman-nek ez is jól állt, nagyszerűen játszotta szerepét. A történet pedig tökéletes romantikus film mely némi misztikummal fel lett dobva nem is kicsit. Ajánlom.

2017.10.11 hsanya182

A halál a beteljesülés útja e vagy egy betegség, amire meg kell találni a gyógymódot? A ragaszkodó ember szemszögéből, elég lehangoló film. Ha nem ragaszkodsz a névhez és a formához, akkor teljesen szabad vagy. ZEN

2017.01.05 Gigi

Mindig félek az ilyen típusú filmeknél, hogy túl nagy dimenziókat raknak rá, és elmegy egy olyan irányba, ami nekem már sok. De ez szerencsére nem így lett, maradandó élmény, magával ragadó, lenyűgöző film.

2023.01.25 erahurka

Viszonylag egyszerű történet, kicsit zavaros formába öntve. Érdekes, hogy már itt megjelennek bibliai utalások, azt hittem, csak később állt rá Aronofsky.

2016.03.11 citizenfour99

Sokak szerint egy értelmetlen és unalmas film. Nekem tetszett amikor láttam. Szép film a szeretetről.

Felhőatlasz
2007
Hold
2009

2018.03.19 hackerjulcsi

Igazán érdekes és lebilincselő film. Nagyon sírtam, mert rémes és mégis gyönyörű az, amiről beszélni szeretne... tetszett, ahogy a fa a középpontba volt, ahogy minden átértékelődött egy nem megugorható probléma miatt. 5*

2019.01.06 szabomarc

Régebben láttam a filmet, de nagyon tetszett, izgalmas volt. Kissé agyament a történet, de nekem nagyon bejött, mindenkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani.

2016.10.17 hell.l

Ez egy nagyon szép, különleges, elvont film. A képi világa is magával ragadó. Nagyon egyedi megközelítéssel nyúltak ehhez a témához. Hugh Jackman alakítása hatalmas.

2017.01.25 Olivér Rózsa

Húha nekem sok volt ez a film. Nem egy átlagos aki egy sima filmet szeretnék adni annak nem ajánlom. Túl művészi volt számomra és vontatott. 5/3 csillag

2015.05.26 zsanett0820

Ezt a filmet évekkel ezelőtt egy jó barátnőm adta nekem. Azóta már többször is megnéztem, mert imádom a hangulatát. Nem spóroltak ki belőle semmit. Ugyanez a véleményem érvényes a zenére is, az egyik legszebb filmzene, amit eddig hallottam. Annyira i... Több

2018.07.09 bbozsi

Szédítő vízió és filozófikus utazás, fantasztikus film a élet értelméről, meg hasonló bagatell dolgokról!

2019.01.31 lauralaura

Szerintem ezt a filmet senki sem érti. De nem is olyan nagy baj. Ez úgy tele van mindennel. Aki nem hajlik a spiritualitás felé az utálni fogja, akinek közömbös az nem feltétlen. Abban biztos vagyok, hogy megosztó film. De csoda csoda szép.