A hobbit: Váratlan utazás

The Hobbit: An Unexpected Journey

2015.06.16 Miss Rika

Ez nagyon ott van. Nekem még akár jobban is tetszett mint maga a Gyűrűk ura trilógia. Valahogy engem jobban kikapcsolt. Természetesen ezzel nem leszólom a másikat csak nekem ez bejött.

2015.06.30 BuBu

Ez egy nagyon jó látványvilágú, izgalmas, kalandos film! Az elejétől a végig leköti a néző figyelmét! A karakterek nagyszerűk és a színészek is zseniálisak!

2015.05.07 bambula

Nagyon ígéretes sorozatnak ígérkezett, mert ez a film tényleg szuper volt, csodálatos látvánnyal és a zene is tökéletesen illett a film hangulatához. Hiánypótló volt a Gyűrűk Ura filmek előzményeként.

2016.05.07 anita9215

Ezt a filmet szerencsére csak imádni tudtam. Nagyon kellemes hangvételű film és egy percig se hagyja az embert unatkozni. A párbeszédek kellőképpen szellemesek és üdítőek. Simán újranézném bármikor.

2016.04.04 Gergely Varju

Egész jó könyv adaptáció, csak érzésem szerint ennek sok a trilógia. Ráadásul itt még kevésbé tud kiderülni, hogy mitől is lett meghatározó Tolkien személye, mitől is olyan különlegesek az alkotásai. Ennek a műnek a megfilmesítése már nem igényelt különösebb bátorságot.

2015.11.16 Regi82

Talán ez a része sikerült a legjobban. Amikor láttam az előző részeket úgy gondoltam többet soha viszont mostanra teljesen megkedveltem ezt a trilógiát. Érdekes ez a "törp" világ. Egy dolog nem tetszett túl sok az éneklés.

2015.06.01 *tünde

Szeretem a Gyűrűk urának minden részét. A Hobbit szerintem gyengébbre sikerült, de aki szereti a Gyűrűk urát, nagy csalódás nem fogja érni ettől a filmtől sem.

2015.01.27 Pillcsi

A napokban néztem meg újra ezt az első részt! A karakterek közül szerintem Azog és Zsákos Bilbó a legjobbak. Thorin is jó arc lenne, csak ő túl sokat nyavalyog ... :) Összegezve a látottakat, a Váratlan utazás abszolút elnyerte a tetszésemet,szép vol... Több

2017.12.14 nagysar

Négy csillagra értékeltem, mert a Gyűrűk ura nagy kedvencem, de tény, hogy igaz a kritika, miszerint ezt a 3 részt egyben is el lehetett volna készíteni. Amúgy látványra teljesen ott van.

2015.06.23 Newyqrk

Sokan ellenezték, hogy ez már erőltetetés de én örültem h vissza térhetek abba a világba végre. Minden tökéletesen klappolt számomra

2015.06.16 AESB

Izgalmas, kalandos történet! Imádom minden egyes részét! A látványvilága fantasztikus, a karakterek nagyon jók, a színészek pedig kiválóan alakítják a szerepüket!

2015.01.28 Balu

Nekem nagyon tetszett,szép helyszínek,érdekes és a többi része is tetszik!A karakterek is jók!

2015.12.29 sepsiklaudia

mint ahogy a Gyűrűk ura első része úgy ez is kicsit lassan indul be, de szerintem a hobbit jobban sikerült

2015.05.28 *bella