A kárhozat útja

Road to Perdition

2023.03.03 Bafam Nézhetetlen

Csalódás volt

Semmi extra. Uncsi film. Sajnálom.

2018.12.07 mamiéstöti2

A történet számomra kicsit középszerű. Ennél sokkal jobban meg lehetett volna oldani több jelenetet is.

Sajnos ezt az ezerszer lerágott csontot semmi nem menti meg a középszerűségtől. Hát nem, még maga Tom Hanks sem. Vontatott és lassú, közben elvesztem az érdeklődésemet, már persze azt a keveset.

2015.08.12 Rikudou6

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2016.04.26 mrfaktor

Zseniális film minden tekintetben, de tényleg. A történet remek, Tom Hanks és a többi szereplő nagyon jól megállja a helyét, főleg Paul Newman. Zene tekintetében már a film előtt is tudtam, hogy Thomas Newman nem tud hibázni, gyönyörű tracket állítot... Több

2016.05.08 anita9215

Egy nagyon egyedi és mindenképp erős film. Tom Hanks nyújtja a megszokott formát. Bátran mondhatom erre a filmre, hogy igazán egyben van. Leginkább azok kedvelik, majd akiknek bejön egy laza esti szórakozás mindenféle nagy volumenű gondolattól mentes film.

2015.11.28 storeman

Nagyon mély értelmű gengszterfilm. Tetszik annak a bemutatása, ahogy az apa átruházza gyermekére az örökségét. Ez nagyon átjön, főleg a zárójelenetben.

2015.02.02 Toncsi

Tom Hanks még nem alakított ilyen szerepet, de ettől függetlenül jól áll neki. Paul Newman is óriási, Daniel Craig és Jude Law is szenzációsak. A film 1930-as évekbeli hangulatát nagyon jól visszaadja az operatőri munka és a zene, a díszlettervező csapat is kiváló munkát végzett. Engem teljesen lenyűgöz ez a Mendes-film.

2015.06.28 Gríz

Kicsit lassúnak éreztem, olyan mint egy hosszú melódia, ami időnként ismétli magát. Ha össze tudod egyeztetni azt, hogy a hangulatfestés dominánsabb mint az akciójelenetek kidolgozottsága, akkor fogod szeretni. Aki bírja a Gengszterkorzó sorozatot, annak pedig különösen be fog jönni.

2016.05.09 Remes982

Gondoltam a Sam Mendes és Tom Hanks párosból rossz nem sülhet ki, ezért bátran ugrottam neki a filmnek. Nem mondanám, hogy csalódtam, sőt! Vérbeli krimi, egy cseppnyi melankólikus drámával. Nagyon szerettem a film hangulatát.

2015.03.01 Jackob

Nagyon jó filmdráma! Nekem kifejezetten tetszett annak ellenére, hogy nem lelkesedem a műfajért. Tom Hanks jól hozza a gengszter-gyereket, igazán ízes színt ad az egész filmnek.

2018.10.15 emiel

A gengsztervilág kevésbé naturalista, inkább lírai ábrázolása, a megfelelő kosztümökkel, díszlettel, zenével és színészekkel. Olyan volt, mintha egy régi fényképalbumot nézegettem volna, és közben szól a gramofon. Engem teljesen kikapcsolt, és vizuálisan is nagyon jól esett.