A kárhozat útja

A kárhozat útja

Road to Perdition

Michael Sullivan (Tom Hanks) árva kisfiú, akit John Rooney (Paul Newman), a hírhedt gengszter fogadott be és nevelt fel. Sullivan tiszteli, és apjaként tekint rá, ezért nincs abban semmi meglepő, hogy időnként mocskos dolgokat is bevállal a kedvéért. Michael felnőtt, családos ember, szép… Több

Forgatókönyvíró: David Self
Premier (HU): 2002.11.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.03.03 Bafam Nézhetetlen

Csalódás volt

Semmi extra. Uncsi film. Sajnálom.

2018.12.07 mamiéstöti2

A történet számomra kicsit középszerű. Ennél sokkal jobban meg lehetett volna oldani több jelenetet is.

Sajnos ezt az ezerszer lerágott csontot semmi nem menti meg a középszerűségtől. Hát nem, még maga Tom Hanks sem. Vontatott és lassú, közben elvesztem az érdeklődésemet, már persze azt a keveset.

2015.08.12 Rikudou6

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2016.04.26 mrfaktor

Zseniális film minden tekintetben, de tényleg. A történet remek, Tom Hanks és a többi szereplő nagyon jól megállja a helyét, főleg Paul Newman. Zene tekintetében már a film előtt is tudtam, hogy Thomas Newman nem tud hibázni, gyönyörű tracket állítot... Több

A film világszintű bevétele 181 001 478 $.Szerző: dulkap

A film gyártási költsége kb. 80M $ volt.Szerző: dulkap

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított, '101 gengszterfilm, amit látnod kell, mielőtt meghalsz' című könyvben.Szerző: dulkap

A kárhozat útja az utolsó egész estés nagyjátékfilm, amiben Paul Newman feltűnik a vásznon. Szerző: SódóGA

Oz
1997