A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2017.10.20 Bazzzsi

Belegondolni is borzalom, hogy már több mint 10 éves a film. Akkoriban nagy durranásnak számított, újszerű volt a kalandos kalóz sztori. kedvelhető történet földön és vízen egy jó Johnny Deppel.

2016.05.17 VvV

nekem unalmas a film. Olyan mintha már ezerszer látta volna az ember a sztorit.

2018.07.09 Norbi

Nagyon hozza a kalózos hangulatot a film. Vicces, néhol bizarr, de megnyerő, sőt egyenesen oda vagy érte meg vissza :D. Imádom, minden színész tökéletesen hozza a tőle elvártat. Szép munka!!

2018.07.06 LionelMessi10

Fantasztikus kivitelezésű kalózos történetet bemutató remekmű. Szenzációsan kidolgozott díszlet és kosztümök, remekbe szabott cselekmény és színészi játék. Nagyon jó film minden részletét tekintve, aprólékosan kidolgozva az utolsó mozzanatokig.Szórak... Több

2016.08.29 Szivárvány1

Aranyos és akciódús Disney film, akárcsak az összes többi folytatása is. De szerintem mindenképpen az első rész, A fekete gyöngy átka a legjobb. A női főszereplő zseniálisan játsza a szerepét. Orlando Bloom és Johnny Depp pedig erre a szerepre született.

2016.01.17 beero88

Nagyon csúcs film eszementül jó színészi gárdával körítve. Imádom a kalózos filmeket és ez azokból is a legjobb. Jack humora elengedhetetlen egy ilyen filmhez és ez nagyon jól is mutat benne.

2023.03.02 Informer2

Nem csak a Tengerek Királya

A film egy igazi kalózos kaland, amelyet a Disney stúdió készített 2003-ban. A történet egy egyszerű kalóz, Jack Sparrow és az ifjú Will Turner kalandjait meséli el, akiknek az élete összefonódik, amikor az elbűvölő Elizabeth Swann is bekerül az életükbe. Az események azonban nem csak szerelemről szólnak, hiszen a Fekete Gyöngy legendájával és átkával is szembe kerülnek. A film zseniális szereposztással rendelkezik, Johnny Depp remekül játszik a bohókás és egyben nagyon okos Jack Sparrow karakterében, akit azóta is sokan imádnak. A történet és az akció jól kiegyensúlyozott, a látványvilág fantasztikus, az egész film tele van humorral és izgalommal. Ennek a csodálatos filmsorozatnak az első része egy igazi klasszikus, amelyet bármikor szívesen újra és újranézek. A film kiválóan ötvözi a kalózkalandokat, a romantikát és a humoros jeleneteket, amelyeket minden korosztály élvezhet. Azt mondhatom, hogy ez egy olyan film, amelyet bátran ajánlhatok mindenkinek, aki szereti az izgalmas, szórakoztató és látványos mozit.

2015.01.30 Dodi

Hihetetlenül jó film! Kalandos, humoros! Johnny Deep karaktere pedig szenzációs!!

2017.06.05 rainman

Régivágású kalandfilm, megspékelve egy csipetnyi misztikummal, jó sok humorral, nagyszerű zenei aláfestéssel, és lenyűgöző látvánnyal! Persze, hogy vevők voltak rá az emberek. 14 év után újra nézve, azt kell mondjam, még mindig szórakoztató!

2019.04.06 MidoD7

Külsős ajánlás vett rá, hogy belevágjak eme alkotásba. Sose néztem volna meg hasonlót, mégis hihetetlen élményt nyújtott. Többször is láttam, és bátran mondhatom, aki kedveli ezt a stílust, nyugodtan megnézheti.

2018.08.23 kevelin

Ha Johnny Depp és kalózkodás akkor az csak jó lehet. Az üsszes részt imádom de ezt különösen. Számomra ez egy olyan vígjáték ami nem a sallangos hányunk, iszunk, káromkodunk és orrba szájba KHM... hanem valami més ami szintén megnevettet

2017.04.18 bgnz367

Nálam ez a favorit. Mindent megkaptam benne amire vágyhattam. Nagyszerű izgalmas történetet ami egyáltalán nem veti meg a humort és jókedvet. Jack karakterét pedig nagyszerű színésznek adták.

2015.05.15 Syracuse

Maximális pontszámot érdemel, mert remekül kiparodizálja a kalózfilmeket. Remek színészi teljesítményt nyújt mindenki, nem csak a szupersztárok. És itt még a folytatások is elég szórakoztatóak.

2018.08.27 Bizsu82

Igazi kalandfilm, kategóriájában a jobbak között van. Találó a szereposztás, jól alakítja Johnny Depp a karaktert. Végig eseménydús, nem hagy unatkozni, ugyanakkor látványos is!