A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2015.10.01 AE1205SB

Imádom ezt a filmet. Kalandos, izgalmas és humoros. A karakterek nagyon jók, a színészek pedig kiválóan alakítják őket. Johnny Deep és Orlando Bloom előtt le a kalappal, kiváló színészek!

2015.07.13 moony5972

A lehető legjobb kalózos film amit valaha készítettek. Azt hiszem itt volt az, hogy nagyon megszerettem Johnny Depp játékát. A film tele van humorral és akcióval ami mellett nem törpül el egy fantasztikus sztori sem.

2017.05.30 szkodvig

Gyerekkorom kedvence és számomra a legjobb Karib-tenger kalózai. A karakterek jópofák és nem Johnny Depp viszi el a hátán a filmet,hanem az összes karakter baromi jó. Akik szeretik a kalandfilmeket és a vígjátékokat semmiképpen ne hagyják ki.:)

2016.02.09 norbi0102

Hihetetlenül jó film! Kalandos, humoros! Johnny Deep karaktere pedig szenzációs!!

2017.02.01 Hedy0809

Depp parádés a szerepben! Sokszor csak azért tekertem vissza,h megnézzem újra az alakítását. Az egyik legjobb a kategóriában! Bármikor megtudnám nézni újra! Szuper!

2018.03.19 Rendszergizda

Széria legelső és egyben legjobban sikerült tagja a Fekete gyöngy átka. Kár, hogy a folytatásokat elszúrták. Lehet, jobban jártak volna a készítők ha nem folytatják. :/

2015.06.05 Tomi

Egy remek kalózos film, tele vicces jelenettel és remek alakítással. Johnny Depp nagyon jól alakít benne szinte zseniális ahogy eljátsza. A történet egyszerű de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp látni kell

2016.02.16 Rayman102

Jó film.Jó szinészekkel, vicces jelenetekkel.Szerintem Johnny Deep A Karib-tenger kalózai-ban alakít a legjobban Izgalmas és többszöri nézése után is szórakoztató.

2015.06.30 padfoot8925

Jó kis filmecske volt. Depp egyébként is garancia lehetett a sikerre. Mindegyik részét imádom. Többször nézhető,mesterien összerakott kalandfilm! Megunhatatlan az összes rész!

2016.11.05 Tibor1114

Johnny egyik legszuperebb filmje. Nagyon jó alakítás csak ajánlani tudom.

2015.07.13 prongs2001

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

2015.06.19 kovi23

Klassz kis film, számomra megunhatatlan, az egyik kedvenc Depp filmem. Johnny Depp nagyon jól alakítja Jack Sparrow karakterét, de Orlando Bloom meg Keira Knightley is nagyon jók benne. Mindenkinek ajánlom, akik szeretik a minőségi, izgalmas és vicces filmeket.

2015.05.27 VenuszProjekt

Nincs egy éve, hogy először láttam ezt a filmet, és csak annyira tudtam utána gondolni, hogy "Te jó isten, hogy maradhatott ez ki eddig?". Tudtam, hogy ez valami kalózös filmecske, és innentől fogva nem is igazán érdekelt, nem nagyon vagyok oda a tém... Több

2015.04.24 adibandii

Imádom.Vicces,látványos tele kalanddal és izgalommal.Imádom a szereplőket,a sztorit.Orlando Bloom az egyik kedvenc színészem,Johnny Depp pedig nagyot alakitott,mint mindig.Illett hozzá ez a karakter és remekül játszotta is el feltétlenül ajánlom.