A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átka

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2016.05.21 Gecko

Ki ne szeretné a kalózos történeteket. A rettegett kalózokat ,az izgalmas és kalandokkal teli tengerjárást,a vérre menő küzdelmeket. Ráadásul Johny itt is jól hozza az iszákos és hóbortos kalózt,Orlando Bloom a szépfiút. A film bővelkedik kalanokban ,izgalmakban ,és szerelmi szállakkal is

2019.06.18 Zsolti01

Szerintem nagyon jó film lett, főleg a főszereplő alakítása miatt. Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet, mert alapból nagyon szeretem ezt a kalózos témát.

2017.10.01 Bibabac

Örök klasszikus. Bármikor képes lennék megnézni. Izgalmas történet vezet minket be a kalózok kegyetlen világába, Johnny Depp alakítása pedig fenomenális. Minden humor forrása, de képesek megtartani az egyensúlyt a humor és a komolyság között.

2016.10.02 Lost Silver Book

10/10 pontot adok ennek a filmnek, csak ennek az "epizódnak". Önmagában is megállja a helyét, nem kellene a folytatás. Zseniális a maga nemében. A történet izgalmas, a karakterek jól megformáltak, a színészek kihozzák a maximumot a filmből. Ez a film... Több

2015.08.13 Aranyhal

Érdekes, szórakoztató kalandfilm, amin egy percig sem unatkoztam. Lendületes, aktív, pörgős és a színészek alakítása is magával ragadó. Karakteres, látványos szereplők.

2017.09.30 koba1996

Zseniális film. Egyszerűen már maga az elképzelés is valami díjat érdemelne, nemhogy a megvalósítás. Jack Sparrow karaktere pedig beíródott a legjobb filmes karakterek nevei közé.

2016.07.29 Homer

Izgalmas és csodás kalózos filmet hozott össze a Disney. Én is meglepődtem rajta, hogy megtetszett ez a stílus, de teljesen elvarázsolt. Johnny depp is egy nagyon klassz karakter Sperrow kapitány személyében. Igazi részeges hős/bolond:D

2016.04.25 ukla

Legalább 100 csillagot adnék ennek a filmnek.Johnny Depp hatalmas nagy visszatérése Jack Sparoww ként.Főleg hogy a karakter kitalálása az ő érdeme.A forgatókönyv hibátlan a történetvezetéssel.A régmúlt idő világa, de mégus olyan mintha egy teljesen m... Több

2016.07.28 feketerigous

Imádom ez a filmet, igazán izgalmas a története. Johnny Depp remekül alakítja a szerepét, de minden szereplő hibátlanul lett megválasztva. Kalandokkal teli film, ami leköti és megnevetteti az embert. Többször újra lehet nézni a filmet. Ajánlom mindenkinek! :)

2016.04.11 BallEr

Na, itt nem tudom mi történt, mert elsőre nem volt vele gondom mivel a történt egész pofás volt, de aztán nekem üres érzés támadt a stáblista megjelenésénél. Csalódást okozott nem is kicsit.

2015.11.22 somi

Maximális pontszámot érdemel, mert remekül kiparodizálja a kalózfilmeket. Remek színészi teljesítményt nyújt mindenki, nem csak a szupersztárok. És itt még a folytatások is elég szórakoztatóak.

2015.06.29 Buborék

Imádom ezt a filmet! Kalandos, izgalmas, humoros! A karakterek nagyon jók, a látványvilága fantasztikus! A színészek játéka tökéletes, főleg Orlando Bloom és Johnny Deep!

2015.06.16 Miss Rika

Ritka jó film ez még Johnny Depp-től is pedig nagy kedvencem. Szóval imádtam a többi része se kivétel ez alól hisz nagyon jó ez a kalózos téma. Sztori és a színészi játék is rendben volt.

2016.07.11 Bog1

Örök kedvenc marad mindig. El sem tudom mondani hogy hányszor néztük újra a barátnőimmel. A történet egyedi. A szereplők, karakterek tökéletesen passzolnak egymással. Az szerelmin szálak jól vannak megkomponálva és a zene is mennyei az összes részben... Több