A köd

The Mist

2016.04.26 mrfaktor

Nagyon nem tudtam semmit a történetről. Ennek ellenére az utóbbi évek egyik legborzasztóbb filmjét láthattam. Nem minőségileg, hanem feszültségileg, emberábrázolásilag valamint hangulatilag. Iszonyatosan mellbeütött. Sokan mondják az első fél órára, ... Több

2016.06.21 adamkatka

Nagyon jó film, izgalmas, minden figyelmemet lekötötte, érdekes a történet és a szereplők nagyon beleillettek a szerepükbe. Jó karakterisztika, és naygszerű a dramaturgia.

2017.03.07 Hedy0809

Nagyon érdekes film...már az elején elkezdődik az izgalom,egyetlen percre sem húzza az időt,így azonnal a székbe is szegez. Sorra történnek a furcsa dolgok...látványos,izgalmas. De a vége...sokkot kaptam. Percekig tátott szájjal ültem a tv előtt...MI VAN??? Biztosan újra nézős,mindenkinek ajánlom!!!

2017.03.24 georgri

Izgalmas, jó film, ami igazán remekül lett felépítve, jó a cselekményvezetése és a szerepre felkért színészek is tisztességes alakítást nyújtottak. Érdemes megnézni.

2015.11.21 Robi92

Nagyon idegesítő volt ez a főszereplő hölgy,már a film elején éreztem,hogy nem kellett volna ebbe a filmbe.A film vége ütős lett,de ezek a polipszerű szőrnyek nem igazán tetszettek,több élethű vonásra számítottam.

2015.06.04 era93

Az egyik legjobb Stephen King adaptáció. Általában nem kedveltem az eddigi adaptációkat tőle sőt inkább elvette a könyvtől is a kedvem azonban ez egy nagyon jó választás volt. Szuper élmény majdnem mint a könyvben.

2016.08.24 beus1987

Picit valami kiderülhetett volna, hogy kik-mik élnek a ködben! Egyszer azért meg lehet nézni.

2015.11.12 gihera81

A köd nem kimondottan az az akciódús, vérbő horror, ez azonban cseppet sem hiba nála. Leginkább a szupermarketben összezsúfolódott emberek reakciója áll a középpontban és bár a karakterek szokás szerint nem túl komplexek, az általuk keltett feszültsé... Több

2016.06.15 Panna

Érdekes film volt, nekem tetszett. Nem mutattak semmit, de még is ott volt a lebegőben a félelem. A vége nekem sántít, de végül is így is le lehetett zárni.

2016.04.27 Sipos Csongor

Nem szeretnék sokat mondani erről a filmről, mindenki úgy álljon oda, hogy most le fog ülni és végig fogja nézni minden egyes percét, és hogy két óra alatt gondolatban 30x fel fogja darabolni a szektás, térítő némbert, és hogy a film nem feltétlenül ... Több

2015.06.20 Akodako

a könyvhöz hasonlóan nagy élményt nyújtott. a történet magával ragad ,rettegest, félelmet és izgalmat vált ki , amit a kategóriától elvárhatunk. jól összerakott film .

2017.01.05 vesztingerkitti

Néhány hiányossága volt a filmnek, de összességében egy egész jól összerakott és izgalmas, érdekfeszítő sci-fi thrillert láthatunk. A karakterek nem sablonosak és a dramaturgia is helytálló. Jó film, érdemes megnézni.

2016.07.01 punktum

Gyengébbre számítottam, jó így sem volt egy korszakalkotó film, de volt benne potenciál. Érdekes a története és szíven ütő a vége.

2018.10.22 Lester69

Stephen King az egyik kedvenc íróm és pont emiatt hadilábon állok a filmadaptációkkal. Sajnos Hollywood még nem jött rá, hogy a Mestert nem lehet vászonra vinni. Annyira összetett karakterei és mély történetei vannak, hogy maximum sorozatok formájába... Több