A köd

The Mist

2020.10.11 Bazzzsi

Picit koncentráltabb történetre számítottam. Úgy igazán ki se derült, hogy pontosan mi is történt, mi okozta az egész ködöt. Kicsit ködös lett a vége.

2018.11.17 VvV

Teljesen másra számítottam, de összességében tetszett a film, mert meg tudott lepni és újszerű volt.

2016.07.01 ANdraS

Hát ennél nagyobb meglepetést abban az évben talán nem is láttam. Indul mint egy gyenge B osztályú horror, de aztán egyre sötétebb a film főleg pszichológiai szempontból. Na és a vége - látni kell!

2023.08.17 Di Canio

Nem volt rossz film, mégis maradt hiányérzetem. Jött a köd, ment a köd, csak azt nem tudtuk meg, miért.

2023.04.15 Gamehun638

Egyszer mindenképp érdemes megnézni, és megvárni a végét. Hatalmas pofánvágásban lesz részünk.

2016.02.19 Lonka

Azt hittem, hogy sokkal kiszámíthatóbb, sablonosabb lesz. A vallási vonal ad neki egy kis pikantériát. A vége némileg tragikus, de az hogy sec-pec hogyan tudták semlegesíteni a lényeket kicsit ködös.

2017.09.19 SzFa

Az egyik legjobb Stephen King feldolgozás. A film végig izgalmas, drámai a befejezés. A történet egyedi és különleges. A szörnyek megformálása is kivételes.

2019.03.19 Timcsi

Sokkal többről szól, mint elsőre tűnik. Érdekes a története, elgondolkodtató és napokig motoszkál az ember fejében.

2023.12.31 Majorkas

A legdrámaibb befejezés

Az összes létező drámának a végét együttvéve übereli ennek a filmek az utolsó 10 perce.

2021.10.16 Timike

SK könyvadaptáció, amely meglepően jóra sikeredett. Elgondolkodtató történet, a vége eléggé meglepő.

2016.02.27 H.a.n.n.a

A történet érdekes lenne, de valahogy nem fogott meg a film. Ha tudom, hogy vallási témát is felvet el sem kezdem nézni. A végén olyan furcsa érzése van az embernek.

2020.09.21 HannaK

Nagyon odacsap a története. A vallás összecsap a természetfeletti vonallal. Félni az ismeretlenetől a legrémisztőbb. Erre helyezték a hangsúly és készült el hátborzongatóan jó film.

2016.06.12 D. Shaday

Nagyszerű film, igazán zsigerig hatoló, döbbenetes befejezéssel. A színészek és a vizuális effektek is nagyon tetszettek.

2017.03.10 NorbiP

Habár a könyvet nem olvastam, a film kifejezetten tetszett. Persze voltak benne kiszámítható részek, de a horrorelemeket nagyon jól működtette, és a technikai megvalósítás is a helyén volt.