A betolakodó

À l'intérieur

2021.12.16 elekm90

Jó kezdés után...

Nagyon izgalmasan kezdődött, akár egy jó "home invasion"-film is lehetett volna belőle. Aztán kiderült, hogy ez a film leginkább csak sokkolni akar, szükségtelenül erőszakos, ráadásul nem egyszer olcsó, hatásvadász eszközökkel teszi mindezt (pl. magzat folyamatos mutogatása), a végére pedig már a történet oltárán is áldoz a véres jelenetekkel. A befejezés egy kicsit javított rajta, de egyébként nem csak rossznak, hanem kifejezetten károsnak is tartom.

2016.02.05 moov18

Véráztatta remekmű

Kiváló élménnyel örvendeztetett meg, valószínűleg az utóbbi évtized egyik legjobb horrorja. A franciák már számos filmmel bizonyították, hogy helyük van a műfajban. Ils, Magasfeszültség, Martyrs, Frontiers. Csupán néhány a sok közül. Mindben közös, h... Teljes kritika

2018.08.14 hsanya182

Brutális és hatásos film gyomorforgatás szempontjából! Amikor a két anyatigris összecsap. Elég gyomorforgató jelenetek vannak benne. Kollégáimmal néztük és muszáj volt oldalra néznem, amit az arcokon láttam az elég durva volt. Ezután a film után bizt... Több

Hentelés,gore,splatter,ki hogyan hívja.Én csak értelmetlen,öncélú idétlenségnek,ami kissé bizarr,de valószerűtlen is egyben.Engem már a cinema verité nem tud meghatni!Szinte értékelhetetlen.

2014.10.30 Tom

Nekem tetszett a film által keltett gonosz és sejtelmes hangulat, habár a forgatókönyv tele volt már számtalanszor hallott klisékkel. A történet kiszámíthatósága nagyon idegesített, s emiatt nem volt jó ez a film.

2019.04.30 Anti007

Az biztos, hogy itt nem sajnálták a mű vért. :) Az alapsztori nem rossz, viszont (a film végét leszámítva) sajnos elég kiszámítható alkalmanként, ez viszont nem jó. Az biztos, hogy kellőképp nyomasztó, és hatásosak a végig sötét képek, a félhomály. N... Több

2015.10.19 tofis

Azért a franciák is tudnak valamit erről a műfajról, mert szerintem nem volt olyan rossz ez a film, mint amilyennek elsőre gondoltam. Igaz, hogy a színészeknek nem volt sok lehetősége kibontakozni, de az ilyen filmeknek nem is ez a célja. Ugyanakkor kellően ijesztő és félelmetes volt ott, ahol annak kellett lennie. Nekem tetszett.

2019.12.23 TribeBubu

Pazar kezdés, csúnya befejezés

Igen, a film elejét körüllengi a horrorok kellemesen nyomasztó és hátborzongató hangulata. Aztán az utolsó fél órában az egész átcsap egy ízléstelen és céltalan vérfürdőbe, amit csak a modern képi megjelenítés és meglehetősen ügyes rendezés különböztet meg a múlt század olcsó, Zs kategóriás szennyfilmjeitől. Ráadásul egyre durvább logikai hibák jelennek meg benne. Nem értem, hogy kerülhetett rá olyan listákra, mint A XXI. század legjobb filmjei és Az 1000 legjobb horrorfilm. A horror az idegeidet borzolja, nem a gyomrodat forgatja. Ez inkább egy látványos slasher. Mindazonáltal a színészek remek alakításokat nyújtottak (főleg Béatrice Dalle!), a rendezés profi (Alexandre Bustillo inább maradjon ennél az írás helyett) a zenei aláfestés meg valami hihetetlenül hatásos. Utóbbi tényleg zseniális volt, mivel olyan bizarr hangeffektekből épült fel, amikkel hibátlanul sikerült elkapni a látvány abszurditását. De sajnos ezek ellenére is megbukott nálam a film a sztori minőségének zuhanórepülése miatt.

2020.06.07 tjunior Nézhetetlen

Szégyen ez a film.A két rendezőnek nevezett elmebeteg vászonra okádott perverziója. Ohh, bocsánat ők művészek, és rengeteg roncsolt emberi testrész hosszú és részletes bemutatása mögött gondolatiság van...Mondjuk még mindig jobb mintha állatokat kínoznának a való életben, ez a "film" egyetlen pozitívuma.

2020.05.30 ozzy55

Ez igen!

Böngészéseim során többször találkoztam ezzel a filmmel,de a rövid tartalmát olvasva nem keltette fel az érdeklődésemet. aztán amikor már sokadszor találkoztam vele,mint ajánlott film,gondoltam megnézem. Mit mondjak!? Nagyon jó film! Bántam is,hogy azt gondoltam,hogy nem érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek! Szuper film!

2021.08.15 adri389726

Értelmetlen, gagyi film volt.