A végső megoldás: Halál

Alien³

2020.02.21 drg0602

Az első két rész felállította a mércét, amit szerintem sikerült ennek a remek sci-fi/horror filmek teljesíteni. Minden rendben volt ! Az egész légkör nyomasztó, viszont izgalmas, látványos. Engem nagyon lefoglalt. Zseniális alkotás, úgy mint az Alien filmek mindegyik része.

2021.05.31 Kósa Bence

Méltatlanul megvetett

David Fincher első filmje. Szerintem a maximumot nyújtotta. Persze az első jobb, de ennek szintén van nyomasztó, feszült és posztapokaliptikus hangulata. Pont ezért szeretem.

2022.08.14 Piczil Zsolt

Nem ezt vártuk

Rossz dolognak tartom azt a hozzáállást, hogy „az Alien 3 végén MEG KELL HALNIA”, mert ez ilyen hangulatú filmuniverzum. Szerintem a normális néptömegnek az Alien mindig is arról szólt, hogy a külső fenyegetést jelentős (drámai) értékveszteséggel, de legyőzi az EMBER.

2019.08.15 Syracuse

Az első két rész elképesztő sikere után készült egy gyengébb, de még mindig jó film, amivel trilógiává bővült a franchise. Igazából itt indult meg a lejtőn a sorozat.

2019.02.28 Filmdoki

Egy megvetett gyöngyszem

Az Alien 3 a széria igencsak megvetett darabja, melyet sokan a negyedik résznél is jobban gyűlölnek. Pedig a harmadik felvonás egy igen egyedi alkotás, melyen hiába érződik, hogy a producerek még némi bevételre akartak szert tenni, ez pedig valamelye... Teljes kritika

2017.09.26 koba1996

Tetszett, bár néhány ponton egyfajta laposság érződött. Szerencsére nem sokáig, ezért is kap négy csillagot, de voltak olyan 5 percek, ahol azt éreztem, hogy mintha nem jutott volna semmi az eszükbe, amit ide lehetne tenni.

2015.11.23 Beniko

Jó ez a harmadik rész is, bár az előző kettőt nyilvánvalóan szerintem sem közelíti meg. De Scott után még mindig jobb, hogy David Fincher nyúlt a témához, mint valaki más.

2016.05.28 tamas84

Az Alien 3 nem lett egy élvezetes mozi, pláne nem az első részhez képest. Nagyon üres a sztori, és valahogy teljesen lelketlen az egész. Fincher ezt most kicsit benézte, de azóta szerencsére sikerült helyreállítani a renoméját.

2015.02.10 NeoLinda

Úgy izgultam Sigourney Weaver-ékért az Aliensben, erre a film rögtön megfordítja a második rész happy endjét. Igazából a továbbiakban érdekes, bár a megvalósítás, a látvány valahogy nem sikerült. Nem volt rá pénz? David Fincher meg kiszállt... Mondj... Több

2017.01.05 vesztingerkitti

Félelmetes és minden figyelmet lekötő film, tele izgalommal és látványos jelenetekkel. A sztori eredeti és a színészek hitelesek. Fordulatos és ami nagyon fontos egy horrorfilm esetében, kiszámíthatatlanok a jelenetek.

Nagyon jólsikerült film, teljesen beleillik a sorozatba. Érdekesen viszik tovább a sztorit, de kifogástalanul sikerült megírni. Igyekeztek mindenre gondolni, és véleményem szerint sikerült. Korának egyik legjobbja! :)

2015.02.09 Ivanello

Szerintem a legjobb Alien film, a szerzetes börtön hangulata mindent visz. Kíváncsi lettem volna Fincher eredeti elképzelésére, de sajnos az már örökre rejtély marad.

2014.10.04 jazzy

Ezt a filmet igazán sajnáltam, de nagyon megérdemelte a negatív kritikai hullámot. Sigourney Weaver ismét remekül alakított, de a forgatókönyv botrányosan ostoba volt. Mindig meglepődök ilyenkor, hogy annyi kompetens ember vesz részt egy film munkálataiban, senki nem szólt, hogy ez így nem lesz jó?

2017.02.09 adamtoth

Átlagosnál jobb akció-sci-fi filmként elmegy, Jó ez a harmadik rész is, Szerintem a legjobb Alien film, a többi közül.