Ad Astra - Út a csillagokba

Ad Astra

2019.08.31 Rajkó

Hát, ez nem az én filmem. Érdekesnek tűnt, mert az űrben játszódik, ahol a főszereplő régen eltűnt apját keresi, de nem gondoltam volna, hogy ez azt jelenti, hogy több mint két órán át fogom Brad Pitt búskomor képét bámulni a nagy, unalmas semmi köze... Több

2019.12.25 idanka Nézhetetlen

szent sz@r

Nézhetetlen, az első órát 1 percben összelehetne foglalni. Dög unalom, rettenet párbeszédek, folyamatos felesleges monológok. Kb a 60-as évek képi világát idézi.

2019.09.20 juliS

Oké, hát én igyekszem megérteni, hogy miért olyan nagy szám ez a film. Tény, hogy Brad Pitt a kisujjából kirázta ezt a szerepet, de szerintem az alapkoncepció nem igazán mutat túl az apakeresésen, minden más pedig valahogy olyan kiszámítható volt. :/

2022.02.11 Norbert Nemeth

Egy ideig nem tudtam hová tenni, de aztán arra jutottam, hogy Brad Pitt miatt adnék neki pluszpontokat, és persze a látványvilága miatt, ami tényleg nagyon szép lett! Ezt leszámítva sajnos egy elég elcsépelt sztori, ami sokszor nagyon vontatott! Kár ... Több

2019.12.06 alienatom

Aludni jó .

Hihetetlen unalmas film, Brad Pitt úgy tolja végig az egész filmet, mintha éppen készülne lefeküdni. Aki esti alváshoz keres filmet, remek választás.

2019.09.22 Cliff Booth

Kevés olyan film van, ami ennyire megindító. A film végig fenntartja az érdeklődést: kapunk egy kis apa-fia kapcsolatot sci-fi-be csomagolva. Egy szenzációs utazásnak néz elébe az, aki be ül a filmre. Brad Pitt élete alakítását nyújtja!

2019.12.13 Beam Árpád

Kupac gőzőlgő lósz@rt se ér ez a film. Kegyetlenűl unalmas, volt mikor az ereimet akartam felvágni annyira ergya!!

2019.09.04 Kornél

Érdekes volt Brad Pittet ilyen szerepben látni, de meg kell hagyni, jól áll neki. Igazából az ő karakterének belső vívódását, egyfajta pszichológiai elemzését adja a film. Az űrben játszódó jelenetek nagyon varázslatossá teszik, az egésznek út az is... Több

2019.12.16 Kadigabi

Egy jó sci-fi

Nagyon tetszett! Sok mindent lehet mondani, de hogy unalmas, azt nem. Lehet úgy is érdekes egy film, hogy nem tolják tele akcióval. Az igaz, hogy többet ki lehetett volna hozni belőle (a végét elnagyolták/elrontották), ill. a főszereplő lelkivilágába még mélyebb betekintést kellett volna adni, de ezenkívül szuper.

2020.04.20 Varga Szilárd

Bejön

Végig olvastam a kommenteket mielőtt neki kezdtem volna a filmnek. Eléggé megosztó vélemények vannak. Nekem nagyon bejött a mondanivalója és a látvány is. Sokan írták, hogy unalmas, egy percig nem éreztem ezt. Valóban nem az a kategória amikor a torkodban van a szíved az izgalomtól, de elgondolkoztató és mély témákat felölelő film.