Vélemények: Ad Astra - Út a csillagokba (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

cvölf   2019. 09. 04.

Érdekes volt Brad Pittet ilyen szerepben látni, de meg kell hagyni, jól áll neki. Igazából az ő karakterének belső vívódását, egyfajta pszichológiai elemzését adja a film. Az űrben játszódó jelenetek nagyon varázslatossá teszik, az egésznek út az ismeretlenbe hangulata van. Szép, jó, megtekintésre érdemes, sőt ajánlott.

Rajkó   2019. 08. 31.

Hát, ez nem az én filmem. Érdekesnek tűnt, mert az űrben játszódik, ahol a főszereplő régen eltűnt apját keresi, de nem gondoltam volna, hogy ez azt jelenti, hogy több mint két órán át fogom Brad Pitt búskomor képét bámulni a nagy, unalmas semmi közepén. Ok, végülis ezt kívánta a sztori, én viszont legalább egy minimális fordulatot vagy izgalmat is vártam volna.