Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Alias

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Középszerű sorozat, melyben sok akciót láthatunk, de a karakterek nem eredetiek és nem sok az összefüggés az egyes részek közt.

Edii   2015. 09. 21.

Nagyon jól indult ez a sorozat, imádtam, de sajnos ahogy lenni szokott megfáradt és ellaposodott.

Leoni   2016. 04. 30.

Engem végig lekötött ez a sorozat, nagyon tetszett az apa-lánya kapcsolat, Jennifer Garner abszolút hihető volt ebben a szuperügynök szerepben. Ajánlom azoknak, akiknek van idejük a régebbi sorozatokat is megnézni.

quentin   2016. 02. 12.

Nagyon szerettem az Aliast, nagyjából ekkor ismertem meg JJ Abrams nevét is, akinek azóta nyomon követem a munkásságát. Jennifer Garnernek kimondottan jól állt a szerep, a sztori is működött, csak kissé zavaró volt egy idő után, hogy kiszámítható lett a cselekmény, legalábbis az egyes epizódokra lebontva. Az átívelő történetszál simán jó volt, de az apróságok miatt nem tudok neki 4-nél jobbat adni.

KingPin   2015. 08. 29.

Az első két évadot még bírtam, jó volt ez a kettősügynökös felállás, jó kis cliffhangereket nyomtak, működtek a falshbackek is, de aztán eléggé ellaposodott a sztori. Onnantól kezdve már csak alkalmanként követtem, itt-ott pár rész kimaradt, de összességében nem volt rossz. Viszont jó szívvel nem tudnám már senkinek ajánlani, hogy pótolja. Nálam ez egy gyenge négyesre csúszott.

Élodie Bouchez
Lena Olin
Mark Kelly
Melissa George
Jennifer Garner

Greg Grunberg karakterét Eric Weissnek hívják. Eric Weiss volt Harry Houdini születési neve is. Will Tippin (Bradley Cooper) meg is említi ezt a tényt a második évad záróepizódjában.

Jennifer Garner öt meghallgatáson vett részt, mire megkapta a szerepet.

Jennifer Garner gázsija az első két évadban 45 dollár volt epizódonként. A későbbi évadok részeiért már 150 ezer dollárt kapott.