Álomcsapda

Dreamcatcher

2024.02.03 Majorkas

Baromságok tárháza

Nem ismerem az összes Stephen King-filmet, de kevés értékelhetőt láttam eddig, ez majdnem a nézhetetlen kategória lett. Ami megmentette: ufó, hadsereg, karantén, némi misztikum és helyszín a világ pereme. Ami viszont nem ok: három irritáló karakter a négy közül, sok baromság (pl.: meztelen csiga fogakkal) és az, hogy Morgan Freeman a nevét adta ehhez.

Stephen King zseniális, ez nem lehet vitás. Itt is bizonyítja, hogy milyen jó dolgot írt meg fantasztikus módon, és ezt sikerült is nagyon sikeresen filmre vinni. Zseniális szépek váltják egymást, izgalom van bőven, és a színészek is jól hozzák a rájuk szabott karaktereket. Ajánlott kategória.

2022.08.23 JRD

Érdekes, talányos és csak a végén rántja le a leplet a valóságról. Addig csak elmélázol a vélt igazságon. Érdemes megnézni annak ellenére, hogy nem mostani film, hiszen nemsokára a huszadik szülinapját ünnepli a produkció. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.03.08 dailyfilmsan

Nem volt rossz, sem fenomenális, teljes mértékben a középkategóriába tartozik. Stephen Kingnek sem ez a legizgalmasabb és legjobban megírt regénye így nem is lehet elvárni a filmtől hogy jobbat mutasson a valónál. Ami frusztrált hogy indokolatlan dol... Több

2019.02.20 harnas1207

A könyvet megvettem és voltam olyan balga, hogy előbb megnéztem a filmet. Ami annyira tetszett, hogy nem igazán volt kedvem a lelőtt poénok után elolvasni a regényt. A történet nagyon különleges, és a karakterek is szuperek.

2019.12.20 uniterra Nézhetetlen

Egy beteg elme hasmenese

Nagyon rossza alma lehetett Setphen Kingnek, hogy ekkora faszsagot almodott s plane hogy meg is irta. Ebbol forgatokonyvet irni, a masik beteg dolog. Csak vegig tekertem, mert mar az elelen gusztustalan volt.

2023.04.12 Gamehun638

Ez a film is nagyjából annyit tud, mint a 90-es AZ című mini sorozat. Van egy atmoszférája. Jó szereplőgárda, de ennyi. Nem sok mindent tud felhozni, de el lehet vele lenni.

2020.01.13 Owotonor

Elejétől érezni a lappangó, irányító erőt, a ' bogyó mellékhatásai ' résznél jómagam is begörcsöltem már sokadszorra, röhögés ügyileg legalábbis nem a szeles időjárásra értem. Az emlékraktáras átkötések a kiemelkedő atmoszféra, misztikum egyik alappi... Több

2020.11.11 András383248

A legjobb rész...

Az egyik legjobb rész, amikor megjelenik a hatalmas idegen, a színész nagyon hitelesen át tudja adni a rémületet. Profi!

2015.12.30 Firencz

Rendben van ez a film szerintem. Izgalmas, van benne rejtély, feszültség, jó a sztorija. Egész jó kis esti mozi, ha az ember kapható egy kis Stephen King-féle misztikumra. Bár mondjuk be tudom ismerni, hogy ehhez is kell egyfajta ízlés, nem szereti mindenki.

2017.10.21 Magnus

A film jól kezdődik, de a folytatás nagyon sablonos és unalmas lett!

2015.03.31 Vuk

Ez az egyik a kevés Stephen King feldolgozás közül, amit szeretek, ezt is főleg azért, mert szerintem nagyon jó színészek játszanak benne, bár a történet elég bugyuta, és ha csak úgy elmesélem valakinek, hogy miről szól, azt fogja mondani, hogy "na ne hülyéskedj, ki csinálna meg egy ilyen filmet?"