Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Captain America: The First Avenger

2016.08.31 Bob

Minden Marvel filmet megnézek, de ez sajnos elég gyengén sikeredett. Viszont a második rész szerencsére kárpótol.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem nem nagyon tetszett ez a film. Már megint sablonokkal teletűzdelt popcorn mozit kaptunk. A jelenetek többsége már lerágott csont, tiszta sablon, a történettől a párbeszédekig minden, a humora számomra kizárólag Tommy Lee Jones-ban rejlett, s azt kell, hogy mondjam, sajnos csalódtam.

2016.01.13 esfworld

A legjobb szuperhősös eredettörténet látható a filmben. Számomra tökéletes, nagyon szeretem, bármikor előtudom venni megnézni, hiszen nagyon szórakoztató. Hugo Weaving pedig nagyon jól hozza a Vörös Koponyát.

2018.03.26 Rendszergizda

Amerika kapitánnyal jól tudtam azonosulni. Igaz, én a film előtt nem is tudtam, hogy van ilyen szuperhős. Jól sikerült a megfilmesítése! A történet nincs túlgondolva. de ebben az esetben szerintem jól tették, hogy nem bonyolították túl.

2016.06.23 postaslaszlo8

Az egyik kedvenc marveles filmem, nagyon tetszett ahogy felvezették a filmet. Az eredetsztori volt az ami megadta a Marvel Filmes Univerzum alapját, mindenképp kötelező film.

2017.05.26 Plisetsky

Már többször láttam és minden alkalommal ugyanolyan hihetetlen. Szörnyen izgalmas, olykor humoros és nem mellesleg megható. Még ha tudom is mi történik, sikerült úgy megvalósítaniuk hogy minden alkalommal ugyanúgy tudjam élvezni azt. (persze elsőre volt a legjobb)

2015.06.22 kovi23

A látvány elsőrangú, a tempó kellemesen pörgős, noha maga a főszereplő hőssé válásának folyamata nincs elsietve. A színészek jók, Evans nagyon hitelesen alakította a karakterét.

2015.06.06 VenuszProjekt

Nekem ettől a filmtől nem igazán esett le az állam. Többet vártam tőle. Talán zavart, hogy a múltban játszódott, és nem voltak olyan hiper-szuper felszerelések, amikkel le lehetett volna bonyolítani olyan akciójeleneteket, mint mondjuk a Vasemberben.... Több

2015.11.02 sztankobazsi

Nekem nem nagyon nyerte el a tetszésem a film. A legtöbb dolog a filmben sablon, a történettől a párbeszédekig minden, a humora számomra kizárólag Tommy Lee Jones-ban rejlett, s azt kell, hogy mondjam, sajnos csalódtam. Már megint sablonokkal teletűzdelt popcorn mozit kaptunk.

2019.06.17 Zsolti01

Eléggé szedett-vetett film lett. De azért megérte megnézni, de azért készülj fel, hogy nem ez lesz a legjobb film, amit valaha látni fogsz. Főleg az ellenség nem tetszett nekem.

2016.06.28 portal91

Már anno a moziban is éreztem, hogy van valami különleges ebben a filmben, nagyon megtetszett és amikor újra megnéztem, már biztos voltam benne,h ogy kiemelkedő alkotás lett.

2015.06.16 cunci

Bevallom, nagyon vártam ezt a filmet. A színészi gárda, a rendező hozzáértése a látványfilmekhez és az előzetes azt sugallta, egy remek képregény filmhez lesz szerencsém. Hát ez sajnos nem így lett. A film annyira látványtalan, annyira dinamikátlanok... Több

2016.04.29 ukla

Igazi kaland film tele sok akcióval és lehengerlő látvánnyal.A Marvel ismét nagyot alkotott a szuperkatona történettel.Aki kihagyhatal a bosszúálók csapatából.Nagyon jó volt a történet elmesélése ahogy a régi idökből a nagy csaták után belecsöppen a jelenbe Amerika Kapitány.

2016.07.20 K.bogi

Nagyon tetszett ez a Marvel film is. Lassan Marvel rajongóvá válok, pedig nem terveztem, sőt. De egyszerűen majdnem minden látott film olyan erős hogy már szabályosan keresem a jobbnál jobb képregényadaptációkat. Nagyon jó a főszereplő, zseniálisan játszik végig.