Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Captain America: The First Avenger

2015.08.20 Filmzabáló

Az Amerika kapitány 1. egy igazi pénzcsináló propagandafilm. Mielőtt a mozikba került volna, már az volt, erre a címe és a főhős ábrázolásmódja igazán szembeszökően utalt. Manapság igen keserkés szájízzel vesszük az érzelgős, hatásvadász és legyőzhet... Több

2015.06.02 era93

Az elején persze talán sok időt töltenek el egyesek szerint a Kapitány karakterével. Azonban ez kell is. Meg kell ismernünk milyen is volt valójában a kapitány és milyen változásokon megy keresztül a szer hatására. Szerintem nem lett eltúlozva semmilyen tekintetben sem a film. Imádtam.

2016.06.15 Panna

Sokkal gyengébb, közhelyes szuperhősös filmre számítottam. Persze voltak benne eltúlzott jelenetek, de összességében tetszetős film.

2015.11.18 Regi82

Szeretem az ilyen képregény alapú szuperhős filmeket. A történet szokásos,megkell nyerni a háborút és megmenteni a világot. A film legnagyobb előnye,hogy jól bemutatja az első bosszúállót.

2015.10.20 Pillcsi

Szerintem ez egy nagyon jóra sikeredett film,érdemes többször is megnézni mert nagyon király!!!Nekem bejött ez a 2.világháborús sztorija a filmnek.Kicsit hasonlít a a Wolfenstein játék történetéhez.

2015.06.29 macikutya

Tény hogy egy filmről lehet jót is és rosszat is mondani, de szerintem a lényeg h az ember átérezze a film lényegét. Nekem tetszett. Lehet, hogy nem élethű, lehet hogy befejezetlen, lehet hogy sablonos, de engem szórakoztatott. A filmek pedig ezért k... Több

2015.06.30 bigi

Az előzetes alapján egy jobb fajta szuperhős filmre számítottam, de sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ez a film alatta áll. Az előzetesben szinte minden izgalmas akciójelenetet ellőttek. Különösebben nem tartottam látványosnak vagy izgalmasnak a fig... Több

2015.06.24 Newyqrk

A film egyetlen jó mozzanata az a vörös koponya volt :/ ez a történet a szegény kis fiúról és a sorsáról stb ez unalmas már és semmi fejlődés nincs benne. :( Van Jó ember csak gyenge, erős lesz és jó ember marad. VÉGE sajnos ennyi az egész. Szintesemmi nincs a háborúról stb

2015.05.06 dóri

Nekem nagy csalódás volt. A történet elég vontatót és kiszámítható, aminek következtében unatkozik rajta az ember és már várja a végét. Chris Evenst a technika segítségével vézna kis fiúvá tették és nem is látszik, viszont a többi látványosabb jelenetnél, főleg a vége fele, az ember látja az utómunkálatokat.

2017.01.07 des.tiny59

Nem rossz de nem is lett a legcsúcsabb. Nos egynek elmegy. Ez inkább negatív vélemény mintsem pozitívum. Rémes volt ahogy meg akarták fogni a karaktereket, szerintem már eleve itt hibádzott az egész és innentől kezdve nem is törekedett a jobbra sem. Középkategória erősen.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Amerikakapitány pont olyan, ahogy egy hőst elképzelünk.

2017.10.03 Garfbob10

Amerika Kapitány első kalandja nem lett kiemelkedően zseniális, de attól még szórakoztató. Jól összerakott eredettörténet, az átlagnál picit elfogadhatóbb főgonoszokkal, bár azért néhány logikai hiba akadt benne. A főcímzene pedig felemelő és rendkívül jó lett.

2015.08.31 nagynesze

2015.05.21 krisztike18

A szemünket sem zavarja szerencsére túl sok momentum, a trükkösök és díszletesek kitettek magukért, és nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy az Amerika Kapitány egy kellemesen nosztalgikus, nem komolyan veendő és a szuperhősfilmet klasszikus szempontból megközelítő ártalmatlan, ám szórakoztató nyári haddelhaddá váljék