Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Captain America: The First Avenger

2016.02.19 Telezsu

Ötletes, egyedülálló sztori profi főszereplővel és fantáziadús sztorival. Pörgős, cselekményes, aktív film, minden perce izgalmas és lekötött, moziban élmény volt!

2016.02.09 Dniel

Nagyon akció dús film. Megismerhetjük a vörös koponya és a S.H.I.E.L.D megalakulását és Steve eredettörténetét. Szuper film nincsen benne annyi izgalom mit az elkövetkező filmekben de ez is fantasztikus!

2015.11.14 prof.zoltan

A legkevésbé tetszett az eddigi Marvel filmek közül. Nagyon szeretem Amerika Kapitányt, de ez valahogy nem jött be.

2016.04.24 johnny87

Egy igazán amcsi film Marvel köntösbe bújtatava.Nekem nagyon tetszik.Ahogy szegény kis harcos vézna srácbol Amerika kapitány lesz.Ugyanúgy szórakoztató és tele jó poénokkal mint a többi Marvel karakter.A látvány nagyon szépre sikerült a szerelmi szál... Több

2015.05.01 house354

Marvel rajongo vagyok így követem a filmeket. Az Amerika kapitány egy nagyon jó film, remek sztorival, persze itt is benn vannak a Marvel filmek tipikus vonásai, de ez teszi olyan jóvá.

2020.09.23 freeman

Király film.

2016.02.11 domi1229

Fantasztikus film! Minden Marvel rajongónak kötelező. Nekem is kicsit lassan indultak be az események, de a végére egy fantasztikus film lett. Az elején még azt gondoltam hogy ez nem valami jó film, de a film végére teljesen megváltozott a véleményem. Mindenkinek ajánlom :)

2015.02.12 Geezaa911

Ez a film nagyon jó. Moziban láttam és nagyon tetszett. Nagyon jól tükrözi a képregényt és fel lehet ismerni egy pár részt, ami más Marvel filmre utal. Innen indul a Bosszúállók. Akárhányszor nézem meg mindig izgalommal tölt el. Mindenkinek csak ajánlani tudom, de előtte érdemes megnézni a többi Marvel filmet.

2017.12.18 eszticickany

Amerika kapitány számomra egy szükséges rossz. Sose lesz a kedvenc filmem, de kell, hogy árnyaltabb képet kapjunk a Marvel univerzumról.

2015.06.02 War Of Change

Amióta csak láttam az előzetesét (2011!) meg akartam nézni, de valahogy sose jött össze. Aztán tavaly láttam a 2. részt és mivel nem egészen értettem így muszáj volt megnézni. Aztán már nagyon bántam, hogy eddig halogattam. Nem nagyon néztem eddig a ... Több

2015.02.12 vevyy

Nekem nagyon tetszett a film. Sok ember megosztóan nyilatkozik róla, van aki szerint nem sikerült jól. Véleményem szerint viszont izgalmas, érdekes. Számomra kedves film. Ezért megy az 5 csillag :)

2015.01.27 shifty986

A legszuperebb szuperhős :) Megtanítja arra az embert, hogy kis ember is véghez vihet nagy dolgokat, ha elég elszánt. Tiszta szívű, önzetlen karakter, aki szuperhőssé válva sem adja fel ezen tulajdonságait.

2018.07.14 Empeloc

A szokásos Marvel akciófilmnél ez az alkotás képes volt többet adni. A történet alaposan kidolgozott, és sokkal izgalmasabb mint a legtöbb akciófilmben, de ugyan akkor kellően sok benne a az akció is. Itt végre egyik sem megy a másik rovására, hanem ... Több

2015.02.03 mobilman89

Érdekes a történet, az egyik legjobb képregényfilm. A Marvel nagyon jól tudja, hogy mit csinál, Chris Evansnek kimondottan jól áll a szerep.