Amikor megállt a Föld

The Day the Earth Stood Still

2023.08.28 Ergit

Elég nyomasztó film.

Amikor (majdnem) megállt a szívem.

Nincs nekünk semmi szükségünk gonosz űrlényekre, idegenekre, hiszen elpusztítjuk mi saját magunkat és a Földet is, ha így folytatjuk. Ezt mindenki tudja, mégsem tesz senki semmi látványosat...... A komoly környezettudatosság szép szólam, elméletbe... Teljes kritika

2019.02.09 harnas1207

Gyengécske film, kecsegtető sztorival és béna befejezéssel. A történet kicsit lerágott csont, és nem is tud semmi újat mutatni a megvalósítás sem. Csalódtam benne. Nemrég adtam neki egy újabb esélyt, de azóta csak még rosszabb lett a véleményem.

2015.07.05 dulkap

Véleményem szerint nem olyan rossz ez a film. Lehet, hogy ha láttam volna az eredetit, akkor más lenne a véleményem. Így viszont még egy négyest adtam volna, ha nem lett volna benne, az az idegesítő k***a kölyök. De így is egy erős közepes nálam.

2022.01.22 Lóri Ádámcsik

Nem ez lesz a kedvenc filmem Keanutól! :) Jobbra számítottam.

2022.08.22 Erik Csok

Látványos film nagy mondanivalóval!

Ezt a filmet kb. egy éve láttam először, most pedig kedvet kaptam újra megnézni. Mikor először láttam, már akkor is tetszett, de most még jobban. Nagy Keanu Reeves rajongóként ezt a filmjét sem hagyhattam ki, de nem ez lesz a legjobb filmje, és nem is lesz ez a kedvencem tőle. Ez egy látványos sci- fi, ami egy olyan mondanivalót hordoz magában, amit nem sok film. Egyszóval a mondanivalója az, ami nagyon is jobbá teszi ezt a filmet (bár alapvetően sem rossz film). Én nekem tetszett, érdekes film, és nagyon tanulságos is!

2020.03.03 drg0602

Jó történet, a vége egy kicsit gyengére sikeredett. Keanu Reeves jó szerepel úgy mint Kathy Bates is. Nem olyan rossz film, azt hittem rosszabb lesz, a sok kritikák ellenére amit olvastam erről a filmről, ahhoz képest elég jó kis sci-fi film. Kellemes csalódás!

2017.07.24 Borsossy

Az alapötlet rendben van, de ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni. A szokásos bugyuta sztorin kívül rendkívül idegesítő a karakterek idiótasága. A többség úgy viselkedik, mint egy szellemi fogyatékos. Mind közül a legidegesítőbb Jaden Smith. N... Több

2017.09.26 koba1996

Gyűlöletbeszéd on: nem volt benne semmi különösebben egyedi. Lehet csak én éreztem így, de az embert okolni a bolygó állapotáért egy mindennapi dolog, a jótékony pusztítás gondolata is, és az "egyetlen személy tudja csak megállítani" is. A színészek jól játszottak, de számomra nem tudták feléleszteni a filmet.

2017.02.24 Hercegno

Az alapsztori jó, de a végén nagy hiányérzet volt bennem, csalódtam, mert sokkal többre számítottam ennél. sajnos nem sok ötlet szorult ebbe a filmbe, kár érte.

2016.12.09 Pappcsino

Kicsit csalódtam ebbena filmben. Nem az akcióval volt baj, az volt benne elég, hanem mikor véget ért az a gondolat támadt benne, hogy "ennyi volt?" A vége gyengére sikerült, lehetett volna sokkalta ütősebb.