Angyalszív

Angel Heart

2023.11.07 Gyorvik

Mickey Rourke kétségkívül legmeghatározóbb, legeredetibb filmje. Rendkívül lebilincselő történetfolyam, a misztikus thrillernek minden bizonnyal az egyik példaértékű alkotása. Nem kétséges, hogy már az első képkockák olyan módon tárulnak fel, mintha ... Több

A film eleje elég rossz lett, a vége viszont fordulatos, tehát összességében nem annyira rossz, de 3 csillagnál többet nem ér.

2015.01.23 mamiéstöti2

Ha valaki nem látta feltétlenül meg kell néznie. Műfajában egyedülálló a lehetetlent ötvözi az elképzelhetővel. Alapfilm. 5/5

2018.04.08 Queenakasha

Remek film, örülök, hogy elkezdtem szemezgetni régebbiekkel is amik valamiért kimaradtak eddig. A két főszereplő remek választás volt és szokás szerint jól is játszottak, érdekes volt, végig lekötött aztán jött a fordulat amire már hamarabb rájöttem, de azért így is elég jó lett.

2020.07.13 Di Canio

A vége érdekes volt, így éppen nézhető kategória még.

2016.04.15 D. Shaday

Végig rázott a hideg, miközben néztem. Borzongató alkotás, a végén lévő fordulat garantáltan beleég az ember emlékezetébe. Végig körbelengi egyfajta sötét, túlvilági hangulat, erős idegzetűeknek ajánlott.

2022.12.14 uniterra

Nem lopta be a szívembe magát, lassú, nekem dögunalmas 105 perc. Képtelen volt lekötni a figyelmemet. Aztán a végén jól a seggére csapott a rendező 3 percben. Nem azért nézek filmet, hogy unjam, meg fészkelődjek több mint egy órát. Ez van.

2018.11.10 Márton

Az 1987-es Alan Parker által rendezett Angyalszív bizonyára az egyik legmeghatározóbb film volt a műfaján belül, amit valaha láttam! A műfajára azért nem árt egy kicsit kitérni, mert szerintem egyáltalán nem egy könnyen behatárolható alkotás lenne, h... Több

2017.07.17 Deku

Igazi kis klasszikus amiben a színészek még nagyon hitelesen és odaadóan játszottak a film pedig feszült és horrorisztikus. Mickey Rourke tök jól alakította a szerepét.

2016.05.05 raczdavidzsolt

Borzongtam végig! Tetszett!

2016.04.29 nagyniki987

Hátborzongató, izgalmas, fordulatos film, teli meglepetéssel és nem várt jelenetekkel. A színészek nagyon hitelesek, játékuk utánozhatatlan. Tetszett nagyon a befejezés, igazán frappáns.

2017.02.01 Hedy0809

Robert de Niro mindig szuper, főleg miatta néztem meg. Nekem kicsit egyértelmű volt, mi lesz a sztori vége. Nem lepődtem meg, de mindenképp van egy sajátos hangulata. Érdekes film, lehetne több hasonló.

2022.12.31 HADNAGY

Amíg a főszereplőnk el nem kerül Louisiana államba, addig baromi unalmas é vontatott a film. Egy kicsit egyértelműbbé kellett volna tenni a végét szerintem. Abszolút nézhető, leköt, de néha azért már türelmetlen voltam, hogy ugyan legyen már valami.

2015.03.25 ghalleck

Döbbenetes hatású horrorfilm, pazar színészi játékkal, káprázatos zenével, és olyan operatőri munkával, hogy az ember szinte elájul! Alan Parker nagy érdeme, hogy egy alapvetően középszerű krimit szívszorító végkifejletű mozivá dolgozott át. Magyaror... Több