Antebellum: A kiválasztott

Antebellum

2022.07.12 JRD

Már sokadszorra álltam neki, de kábé fél óránál elvérzek. Mindig. Újra és újra. Számomra egy teljesen érdektelen film, noha az elején a történet érdekesnek ígérkezett. De valahogy vontatott az egész. Mivel még mindig nem néztem végig, így nem mondha... Több

2021.10.15 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Fekete, mint a béka feneke

Ma nem számít a tehetség, a tudás, a tapasztalat, csak fekete legyél... Sőt, már azt is kiharcolták, hogy bizonyos sporteseményeken térdelgessenek előttük. Csak egy, de annál beszédesebb adat, hogy az amerikai börtönök 68%-a színes bőrű "úriember". N... Teljes kritika

2021.08.01 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Tegnap 3, ma egy propagandafilm

A napokban csak ilyeneket próbáltam megnézni, hát ez is arról szól, hogy vannak szenvedő színes bőrűek és nem szenvedő fehérek. Nem kívánom ezt tovább kommentálni.

2021.06.28 Alphik

Sajnos a trailert jobban élveztem, mint a filmet, mondjuk manapság ez gyakrabban előfordul, mint kellene.

2022.02.21 BoBamburg

HBO GO-n futottam bele az újdonságok közt. Oké, láttom, hogy a Tűnj el! és a Mi filmek producerei jegyzik ezt is, így kb. be tudtam lőni, mire számítsak (társadalomkritika és mélyenszántó horror). A film felénél és végénél volt egy-egy fasza csavar, de nekem túl erőltetett volt és unalmas.

2021.09.19 Major

Mi ez?!?

Ez nem horror, nem thriller, ez egy sz*r.

2021.10.23 Alexa

Vontatott es unalmas

Ritkán kapcsolok ki egy filmet a vége előtt, de ez a film elérte nálam, hogy a felénél kikapcsoljam. Irtó lassan indul be... Nézed, nem érted, mi ez az egész konföderációs történet... Aztan snitt, és napjainkban vagyunk. De mire oda eljutsz, már valszeg bealudtál. Egy zagyvaság az egész, pedig én szeretem a gagyi horrorokat is, de erre inkább ne pazarolj időt!

2017.12.15 jojojo3

Semmi humor vagy izgalom, az alakítások pedig nagyon gyengék. Talán ez első fél óra erősen indult, de végül átcsapott egy unalomfesztiválba.