Antebellum: A kiválasztott

Kiersey Clemons
Jena Malone
Jack Huston
Kiersey Clemons

A sikeres szerzőnek számító Veronica egy borzalmas valóságban találja magát, ahonnét megpróbál kiszabadulni, mielőtt még nagyobb borzalmak történnének vele.
A nő azonban félelmetes események láncolatában találja magát, ahol a valóság és a képzelet határai egyre jobban elmosódnak, az egyetlen… Több

Premier: 2020.09.02. | HBO Max (2021.09.17.)
Forgalmazó: Freeman Film

2022.07.12 JRD

Már sokadszorra álltam neki, de kábé fél óránál elvérzek. Mindig. Újra és újra. Számomra egy teljesen érdektelen film, noha az elején a történet érdekesnek ígérkezett. De valahogy vontatott az egész. Mivel még mindig nem néztem végig, így nem mondha... Több

2021.10.15 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Fekete, mint a béka feneke

Ma nem számít a tehetség, a tudás, a tapasztalat, csak fekete legyél... Sőt, már azt is kiharcolták, hogy bizonyos sporteseményeken térdelgessenek előttük. Csak egy, de annál beszédesebb adat, hogy az amerikai börtönök 68%-a színes bőrű "úriember". N... Teljes kritika

2021.08.01 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Tegnap 3, ma egy propagandafilm

A napokban csak ilyeneket próbáltam megnézni, hát ez is arról szól, hogy vannak szenvedő színes bőrűek és nem szenvedő fehérek. Nem kívánom ezt tovább kommentálni.

2021.06.28 Alphik

Sajnos a trailert jobban élveztem, mint a filmet, mondjuk manapság ez gyakrabban előfordul, mint kellene.

2022.02.21 BoBamburg

HBO GO-n futottam bele az újdonságok közt. Oké, láttom, hogy a Tűnj el! és a Mi filmek producerei jegyzik ezt is, így kb. be tudtam lőni, mire számítsak (társadalomkritika és mélyenszántó horror). A film felénél és végénél volt egy-egy fasza csavar, de nekem túl erőltetett volt és unalmas.

A film összbevétele 97 209 dollár volt (imdb.com).

Az Antebellum: A kiválasztott a rendezőpáros, Gerard Bush és Christopher Renz első egészestés filmje. A duó eddig többnyire reklámfilmeket és rövidfilmeket forgatott, de forgattak már videoklipet a népszerű amerikai rapperrel, Jay-Z-vel. Szerző: hp

A film főszerepét alakító Janelle Monáe nem csak színésznőként, de énekesnőkét is sikeres karriert futott be. Eddigi pályája során 8 Grammy-díjra jelölték, 2015-ben pedig elnyerte a fiatal zenei tehetségeknek járó Billboard Women in Music Rising Star Award-ot. Szerző: hp

A film producerei az elmúlt években olyan horrorfilmekkel arattak óriási sikert, mint a Tűnj el! vagy a Mi. Szerző: hp

2019. márciusában jelentették be hivatalosan, hogy Gerard Bush és Christopher Renz rendezőpáros a saját forgatókönyvüket adaptálva készíti el az Antebelleum: A kiválasztottat, melynek főszerepét Janelle Monáe alakítja.Szerző: hp