Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Az Antebellum: A kiválasztott a rendezőpáros, Gerard Bush és Christopher Renz első egészestés filmje. A duó eddig többnyire reklámfilmeket és rövidfilmeket forgatott, de forgattak már videoklipet a népszerű amerikai rapperrel, Jay-Z-vel.

A film főszerepét alakító Janelle Monáe nem csak színésznőként, de énekesnőkét is sikeres karriert futott be. Eddigi pályája során 8 Grammy-díjra jelölték, 2015-ben pedig elnyerte a fiatal zenei tehetségeknek járó Billboard Women in Music Rising Star Award-ot.

A film producerei az elmúlt években olyan horrorfilmekkel arattak óriási sikert, mint a Tűnj el! vagy a Mi.