Anyám nyakán

Anyám nyakán

Failure to Launch

Premier (HU): 2006.04.06.

2023.06.05 dandelion1983

Könnyed, romantikus alkotás, de semmi eredetiség nincs benne. A romantika és a humor is csak nyomokban található meg benne. Készültek ennél sokkal jobb filmek ebben a műfajban ezekben az években. Ezt sajnos csak egy közepes.

2017.10.07 indingo

Átlagos amerikai romantikus filmecske, neves szereplőkkel megtűzdelve. A története sablonos, néhol humoros és kiszámítható. Egynek elmegy, ha nincs más.

2019.07.26 Ms. Akárki

Tipikus romantikus vígjáték egy kis csavarral. De kifejezetten szórakoztatónak találtam. Sarah Jessica Parker egyik legaranyosabb romkomja. Nagyon jó az alapgondolat, hogy miként lehetne anyuci pici fiát rávenni hogy elköltözzönXD

2017.11.20 Bazzzsi

Jó is az a mamahotel. Én jót mulattam a filmen, akinek van hasonló cipőben járó ismerőse vagy éppen ő maga van ilyen helyztben megtalálja a szépet a filmben.

2020.11.17 dailyfilmsan

Nem a legjobb, de egy egész élvezhető vígjáték. Az élethelyzet egy kicsit hajmeresztő, de hát hány olyan esetet ismerünk, ami hasonlóan kezdődik. A karakterek nem túl erősek, viszont ez nem hátráltatja a filmet. Egy csajos vígjáték, azért azt ki kell emelni. Férfiak számára lehet, egy kicsit bicskanyitogató.

Al szerepére eredetileg Robert Duvallt választották.Szerző: rbernadett

Brooke Shields, Tori Spelling és Reese Witherspoon egyaránt visszautasította Paula szerepét.Szerző: rbernadett