Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

2015.11.19 Robi92

Ultron mint fő gonosz szerintem tökéletes.Nagyon tetszett a film,bár az első rész kicsit lendületesebb.Szuper volt a stáblistás jelenet.Izgalmas,látványos film.

2015.06.19 szune40

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik mint az első rész. Amolyan durr bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2015.06.08 veszi.peter

Nagyon Marvel rajongó vagyok, lehet hogy a túl nagy várakozás és hype miatt, de engem most ez annyira nagyon nem fogott meg. Az 1. része szerintem sokkal jobb volt. Idén pedig ha valaki egyszer tud elmenni moziba, akkor az inkább a Mad Max legyen.

2015.11.18 Regi82

Nekem az első részhez képest mindenképp gyengébb lett. Az új karakterek nem igazán tetszettek és a szikronhangjuk sem az igazi. Ultron kinézetén is lehetett volna még csiszolni. Látványilag viszont tökéletes.

2015.10.31 katalin19

Ütős a történet folytatása. nagyon élvezetes, kalandos, Bár az 1. rész jobban tetszett. Érdekes a tudomány,nagyon fantáziadús, igen mondjuk az amerikaiak ezen a téren nem okoznak csalódást sosem.

2015.06.29 macikutya

Szerintem nagyon jó lett és történetileg szerintem eleget nyújt. Igazi képregényes hangulatot árasztott a sok különböző filmekből most egy helyen feltűnő arcok, tetszik a több hős, az újak is és jó viszont látni a harci gépet is. Ultron karaktere meg... Több

2015.06.01 *tünde

Látványos, izgalmas, felejthetetlen mestermű! Rengeteg vicces jelenettel van megfűszerezve! Az akció fenomenális. A képregény feldolgozások egyik legjobban sikerült darabja

2015.05.10 Szeky

Nagyon tetszett a Bosszúállók 2. Voltak benne vontatott részek, a CGI nekem egy-két helyen fura volt, akadozott, de ettől függetlenül szerintem megéri a mozijegy árát, és később is elő lehet venni, ha az ember szórakozni vágyna. Kicsit hosszú lett, de aki szereti a Marvel univerzum filmeit, az most sem fog csalódni!

2015.06.30 bigi

Jól kezdődik, aztán leül, utána kapunk egy olyan Ironman vs Hulk 10 percet, ami megint feldobja a filmet, majd megint csak tűrhető. Maga a történet itt már korántsem olyan oviszintű, mint az elsőben, de persze drámai magaslatokat itt sem kell várni, azonban az akció mennyisége lehetne nagyobb is.

2015.06.23 Newyqrk

Remek folytatás az elődhöz. Lezárták a karakterek és Ultron figurája bekerült a top5 főgonoszomhoz. Imádtam ahogy tanul és egyre jobban eltökéltebb lesz.

2016.06.22 punktum

Számomra elég súlytalan volt, igazából izgalmasnak sem találtam.

2015.10.07 Alexa

Tetszett a film, jók az új karakterek, de Ultrontól mint gonosztól nem voltam elájulva. Valahogy egyértelmű volt, hogy esélye sincs. A poénok még mindig működnek, a karakterek között jó a kémia, csak kéne végre a "jó" gonosz

2015.06.16 Melibaba

A film a marvel rajongok szamara garantalt elvezetet nyujt. Nagyon jo akciok latvanyos elemek. Garantalt 3D/ben meglesni. Nem csalodttam a filmben,

2016.02.03 bviki

A Marvel filmek nagyon jók. Kicsit másra számítottam. Azt hittem h ez is önálló sztori lesz de inkább felvezető volt. A cím alapján kicsit komorabb filmre számítottam , hogy Ultron kicsit átveszi a hatalmat vagy ilyesmi. Átvezetésnek nagyon jó. Az első résznél gyengébb. Remélem a folytatás sokkal jobb lesz.