Bosszúállók: Ultron kora

Avengers: Age of Ultron

2016.01.26 Kandurbaba

Őszintén szólva nem győzött meg a film. A sztorija nulla, csak a látványra és a hókuszpókra mentek. Én untam, azt gondoltam lesz valami komolyabb története és mondanivalója.

2015.11.01 Vivi02

Számomra ez a rész kicsit érthetetlen, de jó ahoz képest, van fantázia, a tudás hasznukra válik a küldetés során. Mindenkinek az ereje még nagyobb,mint eddig, együtt meg főleg.

2015.10.29 Faarkaas

Nagyjából azt hozza a film, amit vártam egy mai sci-fitől. Fordulatos, igazi akciójelenetekben bővelkedő film. Nagyon látványos és modern! Érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. A bosszúállók 1 kicsit jobb de ez is izgalmas.

2016.05.05 Garfbob10

Überelte az első részt sok szempontból...ám még nagyobb csalódás volt. Az előzetesek sötétebb hangvételt ígértek, ahogy az eredeti képregény is sokkal sötétebb, de itt is a viccseskedés jutott fölénybe, még ha nem is akkora mértékbe. De Ultron zseniá... Több

2016.03.26 Garadi

Csak Ultron karaktere, és a Tony vs Steve feszültség emelkedése menti meg a filmet a középszerűségtől. A sztori sajnos nem túl érdekes, de rossznak sem mondanám. Annyit aláírok, hogy a film remekül vezette fel az elkövetkező 3. fázis összes filmjét.

2015.05.29 zoll-e89

A filmet 3D-ben néztük barátnőmmel. Mint Marvel rajongó nem is vártam kevesebbet. Remek volt maga a film. Azt vettem észre, hogy talán sokkal pörgősebb akciódúsabb volt az első résznél. A sztori maga ismét izgalmas és lenyűgöző volt, mindenesetre bátran mondhatom, hogy mindketten imádtuk a filmet.

2015.05.20 Sissy

Nem igazán szeretem az ilyen filmeket. Most is csak azért néztem meg, mert barátnőm imádja Robert Downey Juniort és rábeszélt, hogy nézzem meg vele. Viszont pozitív csalódás volt számomra! Meglepően jó a történet, izgalmas film.

2015.05.26 krisztike18

A The Avengers teljes pompájában tért vissza, egy olyan folytatással, amilyennek minden folytatásnak lennie kellene.Akkorát csak azért nem üt, mert rákészültünk, és magasak voltak az elvárások, de ezeknek az elvárásoknak azért igyekszik maximálisan megfelelni.

2016.02.10 Telezsu

Igazi akció-sci-fi, ami a kategória kedvelőinek biztosan tetszeni fog, mert hozza azt amit elvárunk. Én a műfajért nem vagyok oda. Egyébként kategóriájában jó.

2016.02.09 Dniel

A legeslegjobb szuperhősös film. Minden meg van benne. Elkezdtek felvezetni egy csomó új filmet és mégis izgalmas volt és sok mindent megtudhatunk a Marvel universumról ebben a filmben. Egyszerűen zseniális! Ha lenne több csillag akkor többet adnék rá!

2018.04.14 csokee38

Az elsőhöz képest sokkal gyengébb.Inkább a látvány felé megy el hiányoznak a párbeszédek, és maga a sztori, ez sok mostani film legnagyobb hibája. Aminek következtében aztán valahogy üresnek érezzük az egészet. Úgy az "Avengers" hangulat is hiányzott, ez talán amit igazán sajnálok.

2015.05.21 prof.zoltan

Sajnos túúúl sokat vártam a filmtől, így egy ici-pici keserű szájízzel jöttem ki a moziból, de ennek ellenére hozza a színvonalat! Volt már jobb Marvel film, de mindenképp ajánlott ez is! Ütős akciók, remek karakterek, igazi Marvel csemege!

2016.04.22 johnny87

Ez is annyira jó mint az első része, csak máshogy jobb.Itt már bejáratott a csapat és sokkal lazábbak bár itt is van balhé köztük.De épp ez a lényeg, hogy mennyire alakulnak a való élettől és sajnos már sok utalás van a nyugdíjazásukra.De remélem még... Több