Bosszúállók: Végtelen háború

Avengers: Infinity War

Artsomnia
2018/04/25

A Bosszúállók – Végtelen háború sikeresen épít a Marvel moziuniverzum elmúlt évtizedére. Egy rémisztően érdekes főgonosszal és komplex gondolatokkal egészíti ki bombasztikus látványát, miközben remekül egyensúlyoz a jelenlévő karakterekkel, néhol esve csak logikai és aránybeli hibákba. Szórakoztató, látványos és sokszor meghökkentő. Több

MovieAddict

Értékelés: 8.5/10
A látvány párját ritkítóan szép, az akciójelenetek pörögnek, mint a ringlispíl és van belőlük bőséggel, nem hazudik a cím, valamint a humor is több helyett kap, akad idézhető egysoros bőven. Cserébe nem árt, ha az ember látta az sorozat filmjeit, vagy legalább is a fontosabbakat, mert bizony hasznos, ha tudja, ki kicsoda ebben a nagy tömegben. A Bosszúállók: Végtelen háború c. filmnek nem kell ajánlás. Akiknek szól, azok úgyis megnézik, és nem fognak csalódni. Csak azt az 1 évet ne kellene kivárni a folytatásig! Én már vágom a centit. Több

Vox.hu

Értékelés: 8.5/10
Íme a Marvel Mozis Univerzum eddigi legnagyobb összecsapásával kecsegtető, az épp tíz éve startoló szuperhőscsődület majdnem összes karakterét megmozgató, a régóta tartogatott, mindenek felett álló főnemezist, Thanost ránk szabadító és az egész világegyetem sorsa felett ítéletet mondó Bosszúállók-menet… első fele. Több

Néztem Egy Filmet
2018/04/27

A Bosszúállók: Végtelen háború szinte minden tekintetben felülmúlja a korábbi Marvel-filmeket, miközben igazából azt teszi, hogy felhasznál mindent a korábbi alkotásokból, és azokból gyúr egy egy egyszerre felemelő és megrendítő történetet. Több

Smoking Barrels
2018/04/27

Kellemes és kellemetlen probléma egyben, hogy spoilerek nélkül gyakorlatilag lehetetlen belemenni a Végtelen háború legnagyobb erényeibe, Russóék és a forgatókönyvírók ugyanis az MCU eddigi legerősebb történetét hegesztették össze, hátborzongató csavarokkal, vérbő csatákkal és olyan drámai pillanatokkal, amelyek alapvetően határozhatják meg a következő filmek minőségét és hangulatát is, valamint körömrágásra kényszerítik úgy a legkeményebb rajongót, mint a mezei filmnézőt. Több

Revizoronline.com

Űrsztálin a szuperhősrevüben
A Végtelen háború a Marvel eddigi szuperhősfilmjeinek a betetőzése – de korántsem a csúcsteljesítménye. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Filmertek.blog.hu

Értékelés: 8.5/10
A végtelen háborúba! és tovább? *Spoilermentes*
Valóban a Marvel filmek talán legjobbika, és nyilván ilyen gárdával és támogatással Russoék csak nyerhettek. De, hogy erről a filmről mi lesz a végső verdiktem még meg kell várni a jövőre érkező "második" részt. Több

24.hu

Kozmikus házibulit csináltak a Bosszúállók 3-ból
A Bosszúállók 3. és legjobb részében mindenki benne van és vicceket mesél. Amikor nem, akkor népeket pusztítanak és bolygókat zúznak össze. Aki látta az előző tíz Marvel-filmet, nagyon fogja élvezni ezt is, de új nézőknek itt már késő becsatlakozni. Több

Cornandsoda.com
2018/05/25

Összességében nem lett rossz film a Bosszúállók: Végtelen háború, de mivel semmi új nem volt a nap alatt, nem tudom úgy ajnározni, mint néhány elődjét. Több

Art7.hu
2018/05/25

A tökéletes képregényfilm iskolapéldája
Hogyan csináljunk tökéletes képregényfilmet, ami a rajongók kiszolgálása mellett mindenkinek ritkán tapasztalt, maradandó élményt nyújt? A Russo testvérpár ismeri a titkos receptet: minden eddigi várakozásunkat felülmúlóan teljesítve megalkották a tökéletes képregényfilm mintapéldányát. Egy biztos: ez a végjáték nem vígjáték. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!