Az Argo-akció

Argo

2024.04.20 btpro

Számomra szórakoztató mozi, bőven túlmutat a „kapcsolj valamit főzés közben” kategórián, bevallom, én így indultam neki, de aztán restart, és végignéztem.

2018.12.16 mamiéstöti2

Nagyon megható film, egy olyan világról amibe a mai nap már bárki belecsöppenhet. Sajnos nagyon valósághű.

Ben Affleck egy kiváló színész, aki most egy tucatfilmet rendezett, és szerepelt is benne. Unalmas és kiszámítható, lerágott csont. Olyan egyszer nézős. Ja, és felejtős.

2019.03.22 dailyfilmsan

Parádés a film. Nekiültem, hogy akkor most jöjjön valami komoly és száraz államcsíny történet. De nem, ez nem az a film. Ez egy komoly külsőbe öltöztetett izgalmas és vicces film, és még meg is történt. Elgondolkodtam azon, ha ilyen sztorik vannak ti... Több

2017.05.23 GedyPapa

Hosszú idő után ma rávettem magam arra, hogy megnézzem az Argo-akciót és nagyon pozitívan csalódtam. Mindig is szerettem a valóságihlette filmeket, főleg ha ilyen jól viszik a vászonra. Kiváló színészi teljesítmények és egy érdekes, lebilincselő sztori!

2018.08.20 erahurka

Jó történet, jó rendezés, jó színészek, jó kivitelezés... Ennek ellenére valami számomra hiányzott, valahogy nem tudott úgy elkapni, mint akár Affleck korábbi rendezései. Az Oscart pedig abszolút nem értem.

2018.12.01 harnas1207

Az igaz sztoris filmek mindig lebilincselőek, de ez nem hatott meg igazán. Végig az az érzésem volt, hogy ezt már láttam egy másik b kategóriás filmben valamelyik tucat akciósztárral.

2015.08.03 hsanya182

Argó akció avagy akció nélküli túszmentés izgalmait kapjuk filmben, ami főleg az utolsó fél órában válik lebilincselővé. CIA embere egyedi beszivárgási ötlettel egy filmforgatásnak álcázva próbál kimenekíteni hat bújdosó amerikait iráni búvóhelyrükrő... Több

2018.04.22 Filmelemző

A Ben Affleck rendezte Argo akció valós eseményekre épül, egészen pontosan az 1979-es iráni válságra, amikor amerikaiak rekednek Teheránban, ahol iszlám fordulat teszi veszélyessé a helyzetet az USA állampolgáraira nézve. A film elején izgalmakkal in... Több

2017.09.09 diumiu

Szeretem az olyan filmeket, amelyek igaz történet alapján készülnek illetve az is izgalmas ha nem a megszokott helyszínek kapnak főszerepet, hanem új kultúrákat is meg lehet ismerni egy film alatt. Nagyon szeretem ezt a filmet, nem tudok rá rosszat mondani, ajánlom mindenkinek!

2019.03.22 Timcsi

Ben Affleck legjobb rendezése. Tartalmas és izgalmas film remek párbeszédekkel és alakításokkal.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon tetszett a film, nem vártam tőle sokat, így nagyon pozitív csalódás ért, amikor megnéztem. Jól alakított mindenki, pörgött rendesen, lekötött az első perctől kezdve.

2017.01.22 Gábor Rózsa

Nagyon szeretem ezt a filmet. Az egész olyan részletes és olyan emberi, hogy fel sem merül benne, hogy ez film. És ez a hatás nagyon betudja szippantani az embert. Azok közzé a filmek közzé tartozik, amelyek mély filmélményt hagynak maguk után és építik az ízlését a nézőnek.

2018.04.22 Deniel

Nem a legnagyobb alakítása Affleck-nek, de a film nagyon izgalmas, főleg a második felétől! A rendezés nagyon jól sikerült, teljesen magával ragad a film, főleg ha már jártál pár arab országban és a valóságból is ismered a légkört!