Fekete Párduc

Black Panther

2019.02.07 Vágottszemű

A SGI jó, de a története nem nyűgöz le annyira. Máshogyan kellett volna a története megcsinálniuk. Mert így nem nagyon élveztem annyira ezt a filmet. :c

2018.03.19 Rendszergizda

Érdekes világot mutat be, bár engem annyira nem nyűgözött le mint legtöbb embert, de semmiképpen nem mondanám, hogy rossz! A történet nem valami ütős, a karakterek nem annyira érdekesek. Többször is megnézhető, de nem egy emlékezetes film.

2018.06.14 schvarz

Még azoknak is nagyon jó kikapcsolódást nyújtó, élvezhető film lehet akik nincsenek oda a műfajért, értem ezt magamra is. Tetszett és lekötött, nagyon jól összerakott a sztorija és látványra sem utolsó!

2019.09.23 imreacs82

Tavaly láttam a moziban és nem mondhatni, hogy azt az élményt adta 100%-ban amit vártam, de nagyon sok a jó, látványos jelenet és érdekes párbeszéd, a sztori klassz.

2018.11.06 urbanistaa

Kellemesen csalódtam a filmben, mert nem csak az üres akcióról szól, hanem lényeges tartalom és mondanivalója is van, izgalmas köntösbe téve. Fordulatos.

2018.05.13 Plisetsky

Nagy elvárásaim voltak, ha már Marvel film és valamilyen szempontból meg is felelt azoknak, de volt pár rész, aminél kicsit unatkoztam. A másik pedig, hogy nehéz volt hirtelen megjegyeznek ennyi arcot, főleg, hogy nekem ugyanolyannak tűnt az összes (... Több

2019.06.18 Zsolti01

Leggyengébb Marvel film lett, amit valaha láttam, ennyire unalmas filmet nem vártam a Marveltől. A látványvilága szép, és az országnak fontos szerepe lesz még a következő filmekben, de a története nem nyerte el a tetszésem.

2018.07.25 kisssjanka

A Fekete Párduc engem sok szempontból emlékeztetett a szintén Marvel Studios Deadpoolra. A sci-fi elemek nagyon ütősek, látványos, mozgalmas film. Várom a következő Marvelt.

2019.02.22 FGyula

A történet jó szerintem nagyon szimpatikus karakterrel bővült a Marwel csapat. A film szórakoztató.

2018.06.30 P

Összességében nem volt rossz. A látványvilág jó volt, az akciójelenetek nekem bejöttek, de a film komoly(abb) hangvétele miatt nem volt meg az a Marvel feeling, amit eddig megszoktam. Szóval előzetes ismeretek nélkül meg nem mondtam volna, hogy ez egy Marvel film.

2018.04.25 Onódi Zoltán

Látványos akciókkal teli marvel film. Kicsit többet vártam a Polgárháború után és a Végtelen háború előtt. Nem volt csalódás de kicsit hiányosnak éreztem.

2020.09.23 freeman

Király film.

2022.11.27 BDJN

A legjobb Marvel-film.

2018.07.14 Empeloc

Bár történetileg lazán kapcsolódik a többi marvel filmhez, szerintem mégis az egyik legjobb alkotás. A páratlan látványvilága olyan atmoszférát teremt a filmnek, ami az első percben beszippant. Egyértelműen ez a film legerősebb pontja, de a történet ... Több