Fekete Párduc

Black Panther

MovieAddict
2018/02/14

Megszokott Marvel színvonalon elkészített, látványos, akció–sci-fi a Fekete Párduc, némi moralizálással vegyítve, szinte csak fekete színészekkel előadva. Valójában egy dologtól eltekintve merőben súlytalan film. Dramaturgiailag minden stimmel benne, de emiatt kiszámítható is. Sebaj, ezzel már kihúzzuk, amíg beköszönt az Infinity War. Több

Artsomnia
2018/02/14

Látszik, hogy nagyot akart fogni a Marvel ezzel filmmel és sikerült is neki. Komoly téma, kellő mennyiségű humor, a megszokott sztárparádé, egy teljesen új helyszín, amely újfent megbolygatta az univerzumot. A 2 óra 15 perc játék idő úgy elrepült, hogy csak néztem. Több

Vox.hu
2018/02/21

Értékelés: 7.5/10
Több egzotikum, kevesebb humor, súlyosabb dráma, fontosabb üzenet – a feketék szuperhősének gyomrosait nem mindenki élvezi majd, ám az kétségtelen, hogy a Marvel továbbra sem fél az új irányoktól. És ez jó. Több

Supernatural Movies
2018/02/26

Tíz év tapasztalat és megfeszített munka után, hogyan létezik, hogy ez minden, amit fel tud mutatni a Marvel? Több

Cornandsoda.com
2018/02/28

Értékelés: 40/100 Azért 40 pont, mert csak a kötelezőket hozza, de még ezek mellett is rengeteg hibája van, ahogy azt a fentebbiekben is olvashattátok. Több

Filmertek.blog.hu
2018/04/27

Értékelés: 6.5/10
Valóban ennyire jó ez a Párduc?
Értetlenül állok a film megítélése előtt. A Marvel hozta a kötelezőt, egy teljesen átlagos filmben az MCU-n belül. Boseman simán kiváló, és néhány jelenet, gondolat, poén ül, de összességében érződik, hogy receptre készült, pontos fanservice, ami jókora PC próbál meg letuszkolni az emberen, ami sokáig szinten belül marad, egyszer-egyszer átlépi azt. Nem felesleges film, mert az univerzumot mélyíti ugyan, de messze elmarad az elmúlt évek Marvel minőségi felhozatalától. Több

jerrycomovie
2018/11/23

"Valójában a "Fekete Párduc"-nak már ez előzetesei sem győztek meg nagyon arról, hogy ezt a filmet meg kell néznem. Hiába a Marvel univerzum és a képregény világ hátszele, eredetileg úgy gondoltam, hogy egy feketékről szóló mozi Amerikában nem lesz nagy siker. A bemutató utáni adatok azonban bőven rácáfoltak a véleményemre, sőt," Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!