Fekete Párduc

Black Panther

2019.01.05 szabomarc

Nem nagyon tudtam eleinte, hogy hova rakjam ezt a részt az univerzumból, de összességében pozitívan csalódtam és tetszett, egész új részvilágot látunk meg az egészből. Ajánlom.

2019.04.14 petraszab

A megjelenítés és látvány mindent vitt, tényleg elképesztő volt, de a történet nem tudott megfogni.

2019.01.30 VFTS

Kicsit másabb mint amit megszoktunk a Marvel filmekben. Szerintem az egyik leggyengébb lett a Marvel filmek közül. Látványos a film, egyszer nézhető, de nem lett maradandó élmény.

2021.03.06 moviemafia

Alapvetően a Fekete Párduc egy nagyon jó karakter az univerzumban, de ez a film szerintem mégsem sikerült túl jól. Az eddigi részekhez képest jelentősen eltér, egy sokkal drámaibb és komolyabb hangvételű filmről van szó. Személy szerint én jobb szere... Több

2018.04.17 Murphyyy

Látványos, akciódús Marvel film. A történet viszi az embert, és igen, az ilyen filmeket érdemes IMAX-be, vagy 3D-be nézni itthon. Kiszámíthatónak kiszámítható, a főhős karizmatikus de néhol elcsépelt, a fő gonosz kicsit túltolja, de mindentől függetlenül szerintem élvezhető film.

2018.02.26 irongozu

Már azt hittem, nincs új a nap alatt, de miután megnéztem ezt a filmet, kezdett megváltozni a véleményem a már már elcsépelt marvel szuperhős figurákról. Ideje volt egy ilyen stílusos szuperhősfilmmmel előrukkolni. Remek szórakozás.

2019.04.29 iq.csabi

Egy teljesen új világot mutat be a film új hőssel, hősökkel. Wakanda nagyon fontos szerepet fog még betölteni a későbbiekben. Nagyon jó a látvány és a zene. A szereplők, karakterek is erősek.

2018.03.31 NFG

Nekem tényleg nagyon tetszett, habár először meg se akartam nézni! Egy elég furcsa és sajátos világot mutat be! A harcjelenetek miatt még izgalmas is volt!

2019.05.09 ZozArt89

Cirmos cica hajj

Oly sok várakozás után végül ez is eljött. A Marvel filmekről bőven el lehet mondani, hogy elég erősen változatosak és szórakoztatóak szinte kivétel nélkül. A Fekete Párduc viszont kirivó kategóriába esik még a Marvelen belül is. Érezhetően másabb hangulata van mint a már jól megszokott szuperhős filmeknek. Ezt pedig főként a drámai vonulatnak köszönhetjük és annak, hogy ezúttal erősen belekóstolunk a politika világába is. Egyik érdekes és némileg kicsit irritáló karakter Shuri volt, hiperaktivitásával jópofa is lehetett volna de picit talán túl lett tolva az ő jelleme. Ezen felül így nézve olyan mintha az Ő tudásához képest Tony Stark csak egyszerű barkácsolgatást végezne otthon. Sztoriját tekintve modernkori királydráma jut róla eszembe, egy olyan fajta aminek a története engem annyira nem kapott el mint általában a Marvel filmek esetében. A főgonosz nem lett rossz, érthető motivációt kapott, némileg elég suttyós stílussal ötvözve amivel nem mondhatni, hogy a tragikus hős érzését váltaná ki az emberből. Látványban viszont nagyon erős volt ismét csak, gyönyörű volt egész Afrika és a harcokat sem aprózták el. Végül: A történet cselekményszála kellemesen szórakoztató de meglepetést nem tartogatott. A Fekete Párduc karaktere izgalmas de semmi különöst nem tartogat ahogy a főgonosz sem. Nagyon max közepes szintre tudom besorolni.

2018.02.26 NorbiP

Én úgy gondolom, hogy aki még nem látott Marvel filmet, az biztos imádni fogja, de aki már befejezte az egész univerzumot, annak csak jónak fog érződni. Az jó, hogy aktuális problémákat szőnek bele a történetbe, de sajnos van egy pont, amitől a film ... Több

2019.01.17 Érdeklődő

Elgondolkoztató

A film története nem lett valami érdekfeszítő, de a mondanivalója igen elgondolkoztató. Engem a mélyebb közölni valója fogott meg igazán. Mi van, ha a mai társadalomra egy olyan tudást szabadítunk, amire nincs felkészülve az emberiség? Mi van akkor, ha egy hagyományokkal teli közösségbe beengedjük az idegeneket, csak azért, hogy segítsünk rajtuk? Nos, ha a mozgókép összhatása nem is valami maradandó, az írói gondolatok igen is folyton-folyvást a kapuinkat döngetik.

2018.03.01 zsani

Minden Marvel film a kedvenceim közöttt szerepel és ez sem kivétel. Nagyon tetszett!! Tele volt akcióval és váratlan fordulatokkal. A színészek nagyon átélik a szerepüket. A betétdalok is nagyon hangulatosak, a táj pedig gyönyörű!! Mindenkinek ajánlom!

2018.03.02 Vitya

Az az igazság hogy a Marveles szuperhős filmeket én már unom, de a Fekete Párduc megnézése mégis adott valami merőben újat. Egy igazán látványos, újszerű és modern képregény filmet hoztak létre. Cselekménye pörgős, zenéje profi, megfogó és fülbemászó... Több

2018.04.19 Adepto

Látványban elképesztő! Nemcsak a természeti szépségek, hanem a technológiai vívmányok miatt is kiemelkedő. Rengeteg iszonyúan ötletes megoldás található, amiktől néha leesett az állam. A karakterek közül a T'Challat, Okoye-t és Killmongert alakító sz... Több