
Vélemények (37)
Nagyon izgatott voltam, hogy végre bemutatják, de nagyot csalódtam. Unalmas volt, és értelmetlen. Rachel Weis mentette meg valamelyeset számomra a filmet. Remekül hozta a kicsit bolondos anyafigurát.
Ha úgy nézem a filmet, hogy nem Marvel-történet, akkor még el is menne, de sajnos mivel marveles, így csalódás volt valamilyen szinten. Igaz, már a Bosszúállók során sem láttam ezt a karaktert túl izgalmasnak. Nem ártott a sorozatnak, de nem is hiány... Több
Jól felvezette a negyedik fázist, másrészt egy kicsit össze is kötötte a harmadikkal, szerintem lesz ez még jobb is, mindenesetre jó látni, hogy a Marvelnél ennyire progresszíven gondolkodnak.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hiába észvesztően jó nő Scarlett Johansson, ezt a filmet ez sem menti meg. Amilyen jól kezdődött, úgy esett szét, vált súlytalanná az egész film. Amiben lehetett az előzetes elvárásaim alapján csalódni, abban sikerült. A stáblista utáni jelenet konkr... Teljes kritika
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A sci-fi az rendben van benne. Még a ZS kategória is elmegy. Ám a pesti jelenet. Sírva röhögős. Nyilván azért, mert én nem Ausztráliában élek, ahol a rendező. Ahogy a tájékozatlan nőszemély bemutatja, amint egy békés arab autószerelő a nap végén bol... Több
Számomra ez egy pozitív csalódás volt, tetszett