66% 678 szavazat
Vélemények

Fekete Özvegy

Black Widow

 Több
Filmadatlap
37
Vélemények (37)
33
Szereplők (33)
30
Képek (30)
15
Videók (15)
23
Érdekességek (23)
Díjak
8
Filmkritika (8)
179
Cikkek (179)
Fórum

Vélemények (37)

Írj véleményt
 
2022.01.17 BoBamburg

Alapvetően szeretem a Marvel-filmeket (persze a nagy számok törvénye miatt van néhány, amiről ez nem mondható el), és tök jó volt a pandémia után újra beülni a moziba valami könnyed filmre, de még így is hatalmas csalódás volt a Fekete Özvegy. Monoton, semmi kreativitás nincs benne, és a karakterek is harmat gyengék.

0
 
2021.07.10 stevepisti

Számomra előzményfilmnek is és Marvel filmnek is rendben van. Szerencsére nem bonyolították túl a történetet, nincsenek fölösleges mellékszálak. Az akciók jók, pörgősek, igaz, sokszor az indokolatlanul gyors vágásokkal is rátettek egy lapáttal a temp... Több

1
 
2024.05.19 Tomipapi

Akciódús film. Vagy inkább olyan rombolós. Ha ilyen pusztulat világban kell majd élni, feltételezhetően más filmekre fognak bukni az emberek...

0
 
2024.05.29 Filmelemző

Szórakoztató, izgalmas és vicces

A napokban néztem újra, és nagyon tetszett másodjára is. A Marvel világban sajátos karaktert képvisel Natasha Romanoff, aki valóba megérdemelt már egy spin-off fejezetet, hiszen 2010 óta, a Vasember 2 bemutatásától szerves része a Marvel-univerzumnak... Több

1
 
2023.01.20 KZsani82

Egynek elmegy, de nem ez lesz a kedvenc Marvel-filmem. Kicsit többet vártam ettől a filmről, mert volt benne pár lapos jelenet.

0
 
2021.08.03 taba

Megszoktam, hogy férfiak rendezte akciófilmeket nézek, többnyire férfi főszereplőkkel, a nők legtöbbször csak a segítőtárs szerepét játsszák ezekben a filmekben. Érdekes volt látni ennek a fordítottját, női rendezővel és női főszereplőkkel. Ami külön... Több

2
 
2021.10.05 stewie_griffin_2005

Összességében tetszett, még úgy is, hogy a története nem túl erős, de Scarlett Johansson szerintem jól alakított, még szimpatikusabbá tette számomra a karakterét (Rachel Weisz sem volt rossz). A film feléig nem történik sok minden, inkább a drámára t... Több

1
 
2021.10.24 Alexa

Nagyon vártam, de sajnos nem hozta az igazi Marvel élményt. Számomra sokszor inkább unalmas volt, látványban is hanyagolható, pedig többnyire elfogult tudok lenni a Marvel-filmekkel. Olyan érzésem volt közben, mintha egy közepes Netflix filmet néznék. :(

0
 
2024.08.11 Gamehun638

A fényképezés valami hihetetlen. Hangulatos. Viszont minden más gyenge. Főszereplő is túl van tolva. Történet olyan semmilyen. Mint egy Marvel-film.

0
 
2021.07.08 penci

Hát, gyerekek a Marvel ezzel nagyon odatette magát, szerintem igazán belezsúfoltak mindent ebbe a játékidőbe. Az biztos, hogy ezek után még jobban fog hiányozni a Fekete Özvegy.

5
 
2021.07.13 Jumanji175

Jöhet a 4. fázis?

Egy év késéssel megérkezett a külföldi és a hazai mozikba is az MCU legújabb filmje; a 2019-es Pókember - Idegenben után ez az első filmje a Marvel univerzumának. Jó alkalom volt sokaknak visszatérni a mozikba, így pedig, hogy már nem kell védettségi... Teljes kritika

1
 
2021.11.17 Csillagpor

Ritka unalmas volt sajnos, pedig előzetes alapján egy kemény akciófilmre számítottam. Scarlett Johanssont kedvelem, és remekül játszott, de ez sem menthette meg a filmet sajnos. Egyszer elment.

0
 
Nézhető

Kövezzenek meg érte a műértő kritikusok, de én simán el elaludtam rajta!

0
 
2021.11.25 herkedavid

Nem a legjobb Marvel-film

Sajnos nem az lett belőle, amire számítottam. Az, hogy igazán nagy szuperhősök nincsenek, nem is gond, tök jól elvoltam nélküle. Ahogy nekem a látvánnyal se volt bajom, viszont a story az valahogy olyan semmilyen. Haladt is előre, meg nem is, a karak... Több

2