Boogeyman

Owotonor   2019. 02. 12.

Roppant vontatottan - céltalanul tölti ki a játék időt - ebben csak az a rosszabb hogy erre rögtönzött - kamera rángatozó rémisztgetésekkel próbál sokkolni ahelyett hogy összekapná magát a rendező és harmóniát teremtene azon sötétebb atmoszférához am... több»

BoBamburg   2018. 03. 26.

A film elején még el is hittem magamnak, hogy ez nem lesz olyan rossz, de ahogy haladt a film egyre inkább be kellett ismernem, hogy ez tényleg béna. Párbeszédek nevetségesen gagyik, mindenki szarik rá ha valami természetfeletti történik vagy ha valaki eltűnik/meghal, egy vállrándítással letudják a dolgot..stb.

... mindenkinek ajánlom, aki a kétezres években készült thrillerekre fáj a foga egy kis nosztalgiázás reményében, vagy akik csak simán a gyermekkori félelmeinek felidézésében lelik örömüket, haha! több»