Amerika Kapitány: Polgárháború

Captain America: Civil War

2016.07.30 cinderella

Alapvetően szeretem a Marvel filmeket, de ez kifejezetten unalmas volt. Akkor egész jó lehetett volna, ha az utolsó egy órát lehagyják. Túl sokáig nyújtották a semmit. Az eddigi Amerika kapitány filmeket nagyon szerettem és vártam a folytatást, de ez számomra csalódás volt.

2016.11.03 Tibor1114

Szuper mozi. Ennyire összerakott ,cselekménydús látványos filmet már régen láttam.Éshogy összehoztak ennyi szuperhőst egy filmben én nagyon nagyon pozitívan értékelném.Mindenkinek csak ajánlani tudom és főleg a 3D.

2019.06.17 Zsolti01

Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Ez a konfliktus sok mindenhez vezetett a jövőben, remélem a többi Marvel film is el fogja érni majd ennek a szintjét.

2016.06.26 portal91

Rengeteg akció és humor van a filmben a Marvel jól csinálja, amit csinál és az eddigi legjobb Pókembert láthattuk, nagyon jó lett alig várom, hogy kiadják DVD-n és Blu Ray-n.

2016.05.09 deneslau

Nem is gondoltam hogy ennyire látványos és mozgalmas, akciódús film lesz. Érződik a filmen a magas költségvetés és a színészek profizmusa. Rég láttam ennyire minden szempontból tökéletes , hibátlan akciót.

2016.06.10 Edeske

Annak ellenére hogy nem vagyok oda a kategóriáért nekem bejött ez a film. Jó alakítás. Látványos és cselekményes film profi színészekkel. Végig lekötött, szórakoztatott.

2017.05.02 Wolowitz

Eltérően a többi Marvel filmtől ez egy kicsit talán komolyabb hangvételű mint elődei. Viszont ez nem vett el az értékéből és nagyon szerettem a filmet. Humorban pedig egyre fejlődik és ez sokat dob rajta.

2016.05.03 irodalmialkotas

Azt hiszed nem lehet tovább fokozni az eddigieket? Akkor tévedsz! Fergeteges film!

2016.07.22 Igob1

Nemrossz Marvel képregényfilm, de A vasember 1-3-at nálam semmi nem körözi le. A legutóbbi Amerika kapitány filmet nagyon élveztem az ismerőseimmel, de az első része persze ennek is sokkal jobb. Ebben a részben túl sok akciót, érdekütközést akarnak belerakni és ez nem túlzottan működik. De ettől még persze szórakoztató.

2016.07.27 Karolyka

nagyon tetszett a film, de persze a Vasember filmeknél semmi sem lehet jobb azért. Örültem hogy Tony ilyen sok szerepet kapott a filmben. Ő a legszórakoztatóbb karakter a filmben. Izgalmas akciódús film lett ez is egy kis románccal megfűszerezve.

2016.05.10 Kutyus

Érdekes és izgalmas film, amiben végig pörögnek az események. Vannak benne fordulatok és látványra sem utolsó! Sci-fi kategóriában átlag feletti, műfajában jó!

2016.05.14 Garfbob10

A Russo testvérek megcsinálták a filmet, ami jobb Bosszúállók lett mint az előző kettő. A főszereplők remekeltek, mindkét oldal céljai és tettei megérthetőek. Ross tábornokkal végre utaltak A hihetetlen Hulkra, bár egy picit több is lehetett volna. Z... Több

2016.06.24 laci044

Számomra vitán felül a legjobb Marvel film. Itt valahogy minden stimmelt. Két és fél óra ellenére egy másodpercig nem unatkoztam. A sztorinak olyan erős sodrása volt, hogy nem tudtam nem a vásznat nézni. A szuperhős akciók az eddigiekhez mérten látvá... Több

2016.05.08 Marcello

nekem nagyon tetszett a film! Marvel egyik legjobb filmje nagyon izgalmas dráma és persze a humor sem maradhatót ki! Meglepő csavarok voltak benne Fekete Párduc karakterét nagyon jól felvezették az önálló filmjéhez! Pókemberról pedig ugyanaz ott volt... Több