Amerika Kapitány: Polgárháború

Captain America: Civil War

2021.06.13 Kósa Bence

Civil War

A legjobb film a Marvelnél. Igen, a Bosszúállóknál is jobb (szubjektív vélemény). A Tony és Steve közötti konfliktus egyszerűen lenyűgöző. Főleg, hogy Steve nem hajlandó aláírni a sokovai egyezményt, hogy a Bosszúállók nem cselekedhetnek öntörvényűleg. Ezzel alárendelve magukat az ENSZ albizottságának.

2016.06.15 hell.l

Szerintem nagyon jól sikerült a film. Nagyon jól megoldották, hogy ennyi szuperhőst össze hoztak egy filmben. A történetet is nagyon jól megoldották, az új karakterek is jók lettek, főleg az új Spidy:D. Remélem továbbra is ilyen színvonalas produkciókat fogunk kapni a Marveltől.

2016.07.02 sz.marci

Nagyon örültem, mikor megtudtam, hogy a Polgárháború történetét megfilmesítik, azután elkezdtem aggódni, hogy ennyi karaktert hogy tudnak majd belehelyezni egy ilyen rövid filmbe. Folyamatosan olvastam a legújabb híreket, így megtudtam azt hogy kik l... Több

2019.04.29 iq.csabi

Nagyon izgalmas. Nekem a történet szempontjából nem tetszett, hogy ennyire egymás ellen küzdöttek, de a film sok új hőst felvonultatott. Előre vetítette a hangya, pókember és fekete párduc filmeket.

2017.06.23 Olivér Rózsa

Gyakorlatilag ez egy bosszúállók film mert benne van szinte mindenki a Marvel univerzumból. Remek kivitelezés. Annyi a negatívum hogy kicsit több poén lehetett volna benne

2019.02.07 Vágottszemű

Jó lett. Nekem tetszik. Szerintem az elődje szintjét is eléri. Zseniálisan lett megcsinálva a történet. A képregényt is túlszárnyalja szerintem ez a film.

2017.03.11 NorbiP

Nem vagyod oda a Marvelért, meg az ilyen szuperhős filmekért, de ez nagyon tetszett. Annyira jó volt, hogy az összes szereplőt egy filmbe belepakolták, és két oldalra állították őket.

2016.09.20 Evcsi95

Imádom az összes képregényből készült adaptációt. Ez volt az első Amerika kapitány filmem, így volt amit nem értettem (pl. Winter Soldier), de így is élvezhető volt. Sok sok akció, kevesebb beszéd, ahogy egy akciófilmtől elvárja az ember.

2016.07.11 hejnekem

Tipikus Marvel-Disney film, izgalmas, vicces és szórakoztató is, de az előző részekhez képest nem nyújt maradandó élményt. Az egyetlen, ami kiemeli a többi rész közül az az, hogy felvonul az egész csapat egymás ellen, ami hoz egy kis különlegességet.

2016.05.11 wooderman

Az első része sokkal jobban tetszett, úgy történetileg, mint, látványvilágában. Akkor még volt benne egyediség, ez jobban megragadott mint ez a történet amiben koppintások hegye fedezhető fel:(

2018.01.23 zsani

Nem gondoltam volna, hogy kedvenc szuperhőseim egymás ellen fordulnak. Nagyon jól bemutatta a film az erőviszonyokat is. Jól kidolgozott sztori. A színészek is kiválóak.

2016.05.16 ereln

Bár nem egészen nyerte el a tetszésemet a film, de hozta az elvártat, aminek örülök. A Marvel jól csinálja azt, amit csinál, nagyon remélem, hogy még 10-20 év múlva is ezeket fogom nézni.

2016.05.03 raczdavidzsolt

A Marvel moziverzumának eddig megjelent alkotásait szokás azzal a kritikával illetni, hogy az abban zajlott események igazából tét nélküliek, a történtek súlytalanok. Ez részben igaz is volt, hiszen az egyes filmek ugyan önállóan is megállják a helyü... Több

2016.04.28 Bogi

Allig várom , hogy végre megnézhessem. Az előzetesek alapján messze túlszárnyalja az eddigi Marvel filmeket. És végre láthatom megint a kedvenc Marvel szuperhősömet.... Vasembert :))) Végre. Azt hittem sosem jön el ez a napXD:) Bár Főnixet is szerete... Több