Vélemények: Carrie (2013)

jfruzsi97   2020. 10. 22.

Elég gyengécskére sikerült. Vér volt bőven benne. Lapos volt nagyon, néhol már majdnem kikapcsoltam.

indingo   2017. 04. 18.

Jól indult a film, kezdett érdekelni hogy ki vagy mi a gonosz. A szalagavató bálos jelenetek szerintem nevetségesek voltak, bár lehet hogy az eredeti filmben is így van.

ArpiHajdu és Réci   2019. 08. 16.

Amikor a technika nem segít, sőt elvesz

Talán minket is meglepett, mennyire nagyot ütött nálunk Brian de Palma 1976-os Carrie-je, a maga egyszerűségében pont azt és pont annyit mondott, amit és amennyit kellett. Sissy Spacekről végig el lehet hinni, hogy nem más ő, mint egy kiszolgáltatott... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2018. 08. 24.

Na megint egy gyenge és lapos remake. Kérdezem én, minek csinálnak rosszabbat, mint az eredeti, de ha már más szemszögből próbálkozik, nem is értem a kész műre sem figyel? Nem látja a rendező a hibákat, pedig van belőle bőven!

Berto49   2018. 03. 03.

Mr. King regényét ezzel együtt már harmadjára filmesítették meg. A nagy hírű de Palma 1976-os változata előtt már született egy TV-játék, elég gyenge minőségben. Mivel olvastam a regényt, ismertem a cselekményt, minden világos volt, de ha teljesen ú... több»

dailyfilmsan   2019. 03. 01.

Nagy zuhanás az eredetihez képest. Ez pont az a remake amit kárnak csináltak meg. Szerintem a színészek is tojtak nagyba a karaktereikre mert egyik sem igyekezett azonosulni vele. Amúgy sem tartom az egész sztorit nagyra mert 12 egy tucat, de azért reméltem a szereposztást olvasva hogy jó lesz. Hát nem volt. Ez egy felejthető darab.

GedyPapa   2017. 03. 07.

Véleményem szerint a remake legfontosabb ismérve, hogy azért készül, hogy jobb legyen, mint az eredeti. Az alapfilm gyengeségeit akarja kijavítani, illetve jobbá tenni. Az "új Carrie" esetében ez nem sikerült. Az eredetinél is gyengébb lett, ami lehe... több»

Szilonka   2020. 01. 27.

Stephen Kinget nagyon kedvelem, de ez a történet nem jött be. Egyszerű volt mint a bot a története. A látványa se nyűgözött le.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Imádom Chloë Grace Moretz-et, de ez a film valahogy nem jött össze neki. Az elején még jónak tűnt de utána elkezdett elérdektelenedni és ellaposodni a történet. A régi Stephen King adaptáció ezerszer jobb lett.

Bazzzsi   2020. 09. 04.

Nem értem miért kell 20 évente újraforgatni a filmet, mert annyira nem nagy eresztés a története. Vége kínos, mintsem félelmetes.

Norbi   2018. 07. 29.

Elég hamar rájöttem hogy nem lesz nagy durranás. Carrie mintha egy éppen, hogy csak megszületett csecsemő lenne...ilyen fokú érzékenység már furcsa, és ennyire nem állja meg a helyét a társadalomban.. érthetetlen.

Lonka   2019. 08. 16.

Tök felesleges volt leporolni az eredeti filmet. Sok újszerű nem volt benne. A története amúgy is kicsit gyenge.

MKristijan   2016. 11. 14.

Megállta a helyét, nem a régit kell keresni benne. Egy újragondolt produkciót inkább ami többet is ad az eredetinél.

moov18   2016. 03. 05.

Csak bírd kivárni a végét... ott az izgalom

Egészen tűrhető kis alkotás volt ez, ha szemet hunyunk afelett, hogy a lényegi dolgokat a játékidő utolsó félórájába sűrítették. Elképesztő mi játszódhat le Stephen King fejében, akinek irománya ihlette jelen filmünket. Fantasztikusabbnál-fantasztik... teljes kritika»

Evcsi95   2018. 07. 11.

Bár az eredetit nem láttam és a könyvet sem olvastam, nagyon tetszett ez a film. A színészek jól megformált karaktereket tudtak visszaadni. Simán ki tudom nézni belőle, hogy akár igazságalapja is van.

a-arnold   2016. 06. 01.

Jó kis film, főleg a főszereplő csajszival, a vége elég jól üt, ahogy azt elvárhatjuk :)

Zsofi821   2015. 04. 29.

Néhány szájbarágós jelenettől eltekintve parádés volt a történet, ügyesen felépítve és a színészek sem okoztak csalódást. Erős film, jó alapsztorival.

zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

Bár nem egy hibátlan film, a befejezése szuperül átgondolt és rendkívül igényes, tetszett. Chloë Grace Moretz alakítása figyelmet érdemel, szerintem remek színészi játékot produkált ebben a filmben.

feketerigous   2016. 06. 16.

Nagyon jó film, nem mondanám kifejezetten horrornak, mivel nincs benne szinte semmi ijesztő. A történet szerintem jól épül fel, mivel a lánynak alig van bármi élettapasztalata, ezért érthetőek a tettei.

inemeth   2015. 05. 23.

A film abszolút nem győzött meg, csalódás volt, nagyon sablonos, semmitmondó. Hiteltelen párbeszédek, gyenge forgatókönyv. Pocsék a befejezés, semmi értelmes csattanó.

wirwil   2015. 05. 01.

Az anya és a lánya nagyszerű volt akkor, amikor az érzelmeket kellett kihegyezni. Pl. amikor az anya egy pofont adott a lányának, előtte egy mélyet sóhajtott, mert ez neki is fájt. Fanatikus, de nem gonosz nő, nagyszerű alakítás. A lány félelme és sz... több»

csocsicsoda   2016. 11. 22.

Nem volt rossz a film, de valahol egy picit paródia is nem tudta megőrizni a komolyságát.

zsfarkas   2016. 01. 31.

Túlságosan elüt a könyvváltozatától, sajnos nagyon átírták. A lány túl bájos erre a szerepre, szóval nem túl hiteles. Inkább gyengébb thriller mint horror.

laura2694   2015. 01. 28.

cloe elbűvölő, mint mindig. A történet néhol sántít, de a végjáték abszolút elrugaszkodott. Furcsa, hogy a szereplő csak ezt a megoldást látja elfogadhatónak. Elgondolkodtató, még a horrorellenesek is megnézhetik

Maszat   2015. 05. 12.

Mivel King adaptáció (bár nem a legjobb) és mivel az eredeti is klasszikus, ezért egyszer mindenképp érdemes megnézni. A 2 főszereplő alakítása is dicséretes. Ennek ellenére azt kell, hogy mondjam, többet vártam. Kicsit üresre sikerült. Ha választano... több»

VérAlex   2015. 11. 23.

Chloë Grace Moretz kétség kívül Hollywood legígéretesebb üdvöskéje, számos emlékezetes filmben játszott már eddig, de ez nem tartozik a legjobbak közé. Erről nyilván a forgatókönyvíró és a rendező is tehet, de nekem most Chloë alakítása sem tetszett ... több»

nitus2006   2015. 02. 21.

Imádtam!!!! Olvastam könyvben, láttam a régi verziót és mindig is nagyszerű filmnek tartottam. De kellett már az h átrakják a "mi" korunkba. Számomra így hitelesebb volt, jobban át tudtam érezni. Tetszik, hogy minden mai.

retine43   2015. 02. 02.

A könyv után végre rávettem magam, hogy megnézzem. Számomra kicsit csalódás volt, egyáltalán nem azt kaptam, amit szerettem volna. A történetet elferdítették, a film pocsékul lett befejezve. Nem vártam teljes hasonlóságot a könyv és a film között, de... több»

makikaki   2015. 02. 21.

bár a régebbi változatokat nem láttam nincs hasonlítási alapom, kijelenthetem hogy ez a film gyenge középktegóriás. A színész választás tetszett, de valahogy mégsem éreztem a kellő mélységét se a filmnek, se a karakterek megnyilvánulásainak. Tény azonban, hogy sikerült egy rideg, félelmetes alaphangulatot előidézni.

Szhandee   2018. 09. 14.

Sokkal jobbra számítottam. Ijesztő nem volt, és bénán voltak megoldva a technikai dolgok is.