Carrie

Carrie

2024.04.19 Török389133

Az első egy óra nagyon unalmas, semmi hangulata nincs. Az utolsó fél óra nem rossz, de az sem tudja megmenteni a filmet.

Na megint egy gyenge és lapos remake. Kérdezem én, minek csinálnak rosszabbat, mint az eredeti, de ha már más szemszögből próbálkozik, nem is értem a kész műre sem figyel? Nem látja a rendező a hibákat, pedig van belőle bőven!

2019.08.16 ArpiHajdu és Réci

Amikor a technika nem segít, sőt elvesz

Talán minket is meglepett, mennyire nagyot ütött nálunk Brian de Palma 1976-os Carrie-je, a maga egyszerűségében pont azt és pont annyit mondott, amit és amennyit kellett. Sissy Spacekről végig el lehet hinni, hogy nem más ő, mint egy kiszolgáltatott... Teljes kritika

2017.04.18 indingo

Jól indult a film, kezdett érdekelni hogy ki vagy mi a gonosz. A szalagavató bálos jelenetek szerintem nevetségesek voltak, bár lehet hogy az eredeti filmben is így van.

2018.03.03 Berto49

Mr. King regényét ezzel együtt már harmadjára filmesítették meg. A nagy hírű de Palma 1976-os változata előtt már született egy TV-játék, elég gyenge minőségben. Mivel olvastam a regényt, ismertem a cselekményt, minden világos volt, de ha teljesen ú... Több

2019.03.01 dailyfilmsan

Nagy zuhanás az eredetihez képest. Ez pont az a remake amit kárnak csináltak meg. Szerintem a színészek is tojtak nagyba a karaktereikre mert egyik sem igyekezett azonosulni vele. Amúgy sem tartom az egész sztorit nagyra mert 12 egy tucat, de azért reméltem a szereposztást olvasva hogy jó lesz. Hát nem volt. Ez egy felejthető darab.

2017.03.07 GedyPapa

Véleményem szerint a remake legfontosabb ismérve, hogy azért készül, hogy jobb legyen, mint az eredeti. Az alapfilm gyengeségeit akarja kijavítani, illetve jobbá tenni. Az "új Carrie" esetében ez nem sikerült. Az eredetinél is gyengébb lett, ami lehe... Több

2020.01.27 Szilonka

Stephen Kinget nagyon kedvelem, de ez a történet nem jött be. Egyszerű volt mint a bot a története. A látványa se nyűgözött le.

2019.05.31 Ms. Akárki

Imádom Chloë Grace Moretz-et, de ez a film valahogy nem jött össze neki. Az elején még jónak tűnt de utána elkezdett elérdektelenedni és ellaposodni a történet. A régi Stephen King adaptáció ezerszer jobb lett.

2020.09.04 Bazzzsi

Nem értem miért kell 20 évente újraforgatni a filmet, mert annyira nem nagy eresztés a története. Vége kínos, mintsem félelmetes.

2018.07.29 Norbi

Elég hamar rájöttem hogy nem lesz nagy durranás. Carrie mintha egy éppen, hogy csak megszületett csecsemő lenne...ilyen fokú érzékenység már furcsa, és ennyire nem állja meg a helyét a társadalomban.. érthetetlen.

2020.10.22 jfruzsi97

Elég gyengécskére sikerült. Vér volt bőven benne. Lapos volt nagyon, néhol már majdnem kikapcsoltam.

2019.08.16 Lonka

Tök felesleges volt leporolni az eredeti filmet. Sok újszerű nem volt benne. A története amúgy is kicsit gyenge.

2016.11.14 MKristijan

Megállta a helyét, nem a régit kell keresni benne. Egy újragondolt produkciót inkább ami többet is ad az eredetinél.