Charlie angyalai

Charlie's Angels

A film összbevétele 69 779 199 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 34 058 250 forintot termelt. A hazai mozik összesen 23 247 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben számos akciójelenet látható, melyben a főszereplők lőfegyvereket is használnak. Ez jelentős eltérés a korábbi Charlie angyalai filmekhez képest, melyek főszereplője és producere, Drew Barrymore ragaszkodott ahhoz, hogy a főhősnők a harcművészeti készségeiket helyezzék előtérbe. Szerző: hp

A filmben látható szinte összes autó Audi márkájú, mivel a cég komoly összeggel támogatta a produkciót. Szerző: hp

Kristen Stewart és Sam Claflin a Hófehér és a vadász (2012) ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp

A Charlie angyalai franchise harmadik egészestés filmje. Szerző: hp

Bár korábban rebootról szóltak a hírek, hivatalos források megerősítették, hogy a 2019-es Charlie angyalai egyszerre lesz folytatása az McG által rendezett, a 2000-es években készült korábbi filmeknek és az eredeti tévésorozatnak. Szerző: hp

A Charlie angyalai forgatása 2018. szeptember 24-én kezdődött meg. A stáb dolgozott Hamburgban, Németországban, valamit Isztambulban, Törökországban is. A munkálatok 2018. december 9-én értek véget. Szerző: hp

A film "Don't Call Me Angel" című betétdalában olyan sztárok működtek közre, mint Ariana Grande, Miley Cyrus és Lana Del Rey.Szerző: hp

Az előzetes becslések 12-16 millió dolláros premierhétvégét jósolnak a filmnek Észak-Amerikában. Szerző: hp

A Charlie angyalai premierjét eredetileg 2019. november 15-re tűzte ki a Columbia Pictures, azonban a bemutatót végül előrehozták november 1-re, hogy a film nem egyszerre kerüljön a mozikban a Terminator: Sötét végzettel. Szerző: hp