Csillagközi invázió 2. - A szövetség hőse

Csillagközi invázió 2. - A szövetség hőse

Starship Troopers 2: Hero of the Federation
totykos

Néhány évvel azután, hogy Doogie Howser csapatával túlélte a rovarok csillagközi invázióját, a félelmetes rovarfaj újabb terjedési módot talált. Testről-testre költöznek, átvéve a test gazdájának eredeti személyiségét. Doogie maroknyi csapatával útra kel, hogy a titok végére járjon. A távoli bolygón egy elhagyatott őrhelyet talál, amelynek egyetlen túlélő lakója maradt, Dax. A kiváló katonát lefokozták és börtönre ítélték felettesei, majd mindenki kihalt mellőle. A katonák összefognak, hogy közös erővel szorítsák vissza az újult erővel támadó rovarokat...

Premier (HU): 2004.05.04.

2023.05.09 fankbringa

Csápok a toronyban

Készült egy jó film, ami vicces volt, elgondolkodtató, lendületes, akciódús, tartalmazott társadalomkritikát és üde színfolt volt a szörnygyilkolós filmek felhozatalában. Aztán valakinek jött az ötlete, hogy legyen folytatása. Ez volt az egyetlen oka... Teljes kritika

2021.07.30 harnas1207 Nézhetetlen

Borzasztóan béna film. Igaz tripla ZS kategória, egyértelműen a sikeres első rész meglovaglása. Dax karaktere annyira irritáló és elcsépelt, hogy az már fáj.

2016.07.09 alexxx

Nem annyira ostoba film, mint hinnénk. Nagyon kevés hülye dialógus, történetszál és akciójelenet van benne. Mondhatni minden műkszik. Az egyetlen, ami érezhető volt, az az alacsony költségvetés.

2016.11.04 nemeth2

Tömény horror lett az előző részben megismert bogárvilág, nem ezt vártam, sőt első megnézése után gyerek fejjel még aludni se mertem és mindenhol azt lestem hogy ne legyenek pókok mert leginkább azokra emlékeztettek. A filmnek és az emlékeknek köszönhetően ma is irtózom a pókoktól!

2015.05.11 totykos

Szerintem az elődjéhez képest jócskán esett a színvonala, leginkább a színészi felhozatal miatt.

A film gyengeségeit elnézve erősen meglepődhetünk, hogy elnyerte a Legjobb DVD-kiadás díjat a Saturn Awardson 2005-ben.Szerző: JRD

Clancy Brownt felkérték, hogy játssza el újból Zim őrmester szerepét, de nem volt elérhető a Carnivále - A vándorcirkusz (2003) iránti elkötelezettsége miatt, így Zim szerepét egy új karakternek, Dax kapitánynak adták, akit Richard Burgi alakított.Szerző: Thibo84

A Rake őrmestert alakító Brenda Strong Deladier kapitányt játszotta a Csillagközi invázióban (1997).Szerző: Thibo84

A Csillagközi invázió (1997) költségének 5% -át tette ki.Szerző: Thibo84