87% 2034 szavazat

Elrabolva

Taken
Maggie Grace
Liam Neeson

Bryan Mills, a titkosszolgálat egyik legjobb ügynöke már visszavonult, mert a lánya, Kim közelében akart lenni, aki anyjával és tehetős mostohaapjávan Kaliforniában él. Kim barátnőjével, Amandával Párizsba utazik, ami Bryannek ugyan nem tetszik, de beleegyezését adja. A kirándulás azonban nem… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2009.03.19.

Elrabolva 3  (2014)

Elrabolva 2  (2012)

2022.12.06 Gyorvik

Kétségtelen a székhez szögez bizonyos tekintetben, a kliséket mérsékelt szinten tartva. Minden bizonnyal egy volt kémelhárító hasonló tűzfokon képes működni. Azonban mind az időbeli egybeesések, valamint a térbeli akadályok okozta késleltetés figyelm... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

Liam Neeson legjobb filmje, tele van akcióval végig izgalmas és a szereplők is jól hozzák a karakterüket.

2017.04.17 indingo

Eléggé meghatározó film, eléggé bejött. Egy igazi akciófilm, de a minőségi fajtából. A története izgalmas volt végig, a székhez ragasztja az embert.

2022.03.14 JRD

Egy átlagos nagy durral...

Az a film, ami sablonos, középszerű, mégis imádták a filmet, és bizony hatalmasat durrant. Mondjuk kár volt 2. és 3. részt készíteni hozzá, de ettől függetlenül az Elrabolva érdemes a figyelemre. Szórakoztató, vannak benne jó gondolatok, mondatok és látványosak az akciójelenetek. És szerintem sokunkat a hányinger kerülgette akkor, amikor a vén kecske készült megnyalni a fiatal káposztát... Nézd meg és döntsd el, hogy számodra mit adott a film! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.07.10 Deku

Kellemes csalódás volt. Nem vártam ennyire hatásos és mélyreható akció filmet. Viszont Liam Neeson-tól nem is vártam volna el kevesebbet. Mestermű lett a maga nemében.

A film végén egy Délkelet-Ázsiából származó hajlított pengéjű kést használtak, aminek karambit a neve.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Egy férfi azt állította, hogy terroristaellenes-szakértő, megvádolta a stábot, hogy az első filmet az ő életéről mintázták. Később kiderült, hogy az ember csaló.Szerző: Bob

Famke Janssen ma már az ENSZ Kábítószer-ellenőrző és Bűnmegelőzési Hivatalának nagykövete.Szerző: Bob

A mozi a premier napján az Államokban 9,4 millió dollárt hozott.Szerző: Bob

Aranyélet