Szenilla nyomában

Finding Dory

Movieaddicts.hu
2016/06/16

A Szenilla nyomában több egy tisztes iparosmunkánál, így egy jóval tudatosabb és értékesebb alkotással van tehát dolgunk, egy egész uszonycsapásnyira a Toy Story 2 nyomában. A Pixar újra bizonyított, hogy a folytatásaikban is lehet hinni, és nem csak abban, ami eddig is működött. 8/10 Több

Filmtrailer.hu
2016/06/20

Szenilla szüleit keresve olyannyira jól szórakozunk, hogy még az is felmerül majd bennünk, vajon miért nem ezzel kezdte a Pixar 13 évvel ezelőtt a Némó nyomában szériát? 9/10

Vox.hu
2016/06/29

A kacskauszonyú piciny Némó helyett ezúttal a szenilis doktorhal kerül a középpontba, ám szerencsére az ő kalandja sem merül feledésbe. 90/100 Több

Thescreen.hu
2016/07/20

Értékelés: 8.5/10
Vajon mit tenne Szenilla?
Szenilla örökös önismereti válsága az új filmmel tehát megoldódni látszik, bár addig még tengernyi víznek kell lefolynia a tengerbiológiai intézet kanálisán! A kis doktorhal olyan kérdésekre keres és lel választ, hogy ki ő, honnan származik és kik a szülei, s természetesen a kötelező tanulságokat is megkapjuk a barátság és a család témakörében, mindezt szerencsére nem szájbarágósan, hanem a mese szövetébe szőve. 85/100

Filmtekercs.hu
2016/07/26

A lélek nyomában
Maximális szórakozástatást nyújt a Némó nyomában folytatása: izgalmas, vidám, olykor pityergős. Az esetleges hiányérzet azonban nem alaptalan. Mi változott a Pixarban az elmúlt tíz évben? 7/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!