Fogságban

Prisoners

2015.09.29 Loborg

Remek krimi és thriller , a két főhőst játszó színész ( apuka és rendőr ) remekel , a sztori érdekfeszítő , én személy szerint végigizgultam. Egy ponton rettentően nyomasztó is, épp ezért jó, hatásos.

2015.11.21 irongozu

Végre egy igazán jó krimi. Hugh Jackman megmutatja, hogy képes kilépni a rozsomák szerepéből és ha kell tud egy elszánt, mindenre kész családapát is alakítani.

2018.11.08 iq.csabi

Hugh Jackman és Jake Gyllenhaal is nagyszerűen alakít. Érdekes film volt, hogy a kétségbeesett ember mire nem képes. Nyomasztó és izgalmas végig. Nagyon jó.

2020.11.06 H.a.n.n.a

Jake Gyllenhaal és Hugh Jackman párosa erős volt, bár ezt előre sejteni lehetett. Megnéznék már egy olyan filmet, ahol Paul Dano a főszereplő. Nagyon tehetséges a srác. Izgalmas és kiszámíthatatlan film volt.

2015.06.10 macskulare

Most néztem meg és a Komfortos Mennyország óta nem láttam ennyire jó krimi-drámát. Említésre méltó: 10/10. Fordulatos volt, kiszámíthatatlan, nekem nagyon bejött! A szinészek a Toppon vannak!

2020.05.25 Érdeklődő

Nagyon jó bűnügyi alkotás

Az igazán hosszúra sikeredett megvalósítás ellenére, a történet folyamatosan a képernyő elé köti a nézőt. Az eltűnt kislányok keresésébe bekapcsolódott nyomozót alakító Jake Gyllenhaal káprázatosan személyesíti meg az elszánt hivatalos személyt. Az egyik eltűnt kislány édesapját játszó Hugh Jackman szintén a helyzet magaslatán állt a színészi játék tekintetében. A film csattanója is tökéletesre sikeredett. Ismét egy élménnyel lettem gazdagabb.

2015.01.25 Mate

Ez egy olyan film amit nem könnyű nézni, az ember mégis újra meg újra megteszi. Elgondolkodtató, hátborzongató, lenyűgöző... egyszerűen egy mestermű.

2022.12.15 Szentgróti Patrik

Feszültséggel teli, komor, sötét hangulatú, fokozott intenzitású, nagyon jól össze rakott thriller. Nagyon jól megcsinálták, a szereplők meg zseniálisak.

2018.06.13 Deniel

Ennél vontatottabb, szürkébb filmet szerintem még nem láttam! A sztori jó, szereplők jók, de 2:30 perc "sétakocsikázás" Borzasztó lassan halad előre minden a filmben és amikor várnál valami "robbanást" vagy áttörést ami kicsit lendületbe hozná a tört... Több

2016.05.05 raczdavidzsolt

Átéltem az egész film mondanivalóját! Nagyon tetszett! Megsajnálltam a szereplőt! Bár emlékeztet egyik osztálytársamra, ezért ismerős a helyzet személyesen!

2016.03.27 Elkoo

Maga a történet izgalmas,de a film kicsit vontatottá sikeredett.

2015.10.07 AE1205SB

Nagyon jó film! Az elejétől a végéig izgalmas, tele meglepő fordulatokkal. Egy percig nem lehet rajta unatkozni, nagyon jól sikerült film! A színészek is tökéletesek!

2016.02.10 norbi0102

Végig nagyon nyomasztó és feszült légkörű film. Izgalmas és elgondolkodtató. A nyomozó karaktere annyira nem tetszett, lehetett volna izgalmasabb is, hiába próbálkoztak vele, nem derült ki róla semmi.

2017.03.06 Hedy0809

Nyomasztó film,itt-ott brutális,sőt itt-ott borzasztóan idegesítő,de a helyzet miatt érthető is ez. A színészek zseniálisak,a hangulat teljesen elvisz és a fordulat sem marad el. Szeretem az ilyen filmeket,kihozták amit lehet.