Forrest Gump

Forrest Gump

2016.08.17 wintermat

Mindig csak hallottam a filmről, de sokáig tartott mire eljutottam odáig, hogy na most megnézem. Már tudom, hogy kár volt halogatni mert méltán dicsőítik a filmet, Tom Hanks remekül játszik benne.

2019.03.31 MidoD7

Féltem, hogy nagyon fog untatni a sztorija a filmnek vagy borzalmas lesz az alakítás. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

2021.04.28 stewie_griffin_2005

Nekem 10/10-es film, vicces sok helyen, de mondanivalója is van. Tom Hanks nagyon jó alakít, nem véletlen kapott Oscart. Bár az fura, hogy a Remény rabjai nem kapott Oscar-díjat, helyette ez tarolt ‘94-ben.

2016.10.27 MKristijan

Örök kedvenc marad ez a film is, szerintem nagyon kevés embernek kell bemutatnom. Aki azt mondja nem szereti az vagy hazudik vagy nem látta.

2015.01.30 Dodi

Megunhatatlan klasszikus! Tom Hanks kiváló alakításával!

2018.03.07 kevelin

Valószínűleg velem van a baj és én nem tudom kellőképpen értékelni a filmet, de engem egyszerűen nem kötött le. Abszolút értettem hogy miről szól a film de valahogy engem ez a klasszikus nem tudott magával ragadni pedig felnőtt fejjel néztem meg.

2015.02.12 Milanman

Örök érvényű, halhatatlan bájjal bíró alkotás, mely elsősorban Tom Hanks emlékezetes alakítása és az általa átélt élményeken keresztül megvilágított történelem bemutatása miatt marad szívbemarkolóan emlékezetes.

2017.01.17 Gigi

Nem véletlenül vált sokat idézett kultuszfilmmé. A színészek zseniálisak, a történet is jó, bár voltak részek, amelyek nem váltak a kedvencemmé, de kellett ahhoz, hogy ilyen karriert fusson be.

2017.08.06 felicity

Nagyon jó a film, és miután az ember megnézi akkor ha meglátásom egy barátját futni azt mondja: fuss Forest, fuss! :)

2017.04.18 bgnz367

Ebből a filmből nagyon sokat lehet tanulni. Szerintem tele van tanulsággal és egyszerre szórakoztatja is a nézőt. Mai szemmel is az egyik kiemelkedő kedvencemmé nőtte ki magát.

2017.01.27 Csillagpor

Örök klasszikus. Mindig meg tud siratni pedig már szinte teljesen fejből tudom az egész szövegét. Egyedi és kitűnő hangulat lengi körbe a filmet egy egészen érdekes aura ha lehet így kifejezni. Nagyon szép történet mely a szerelemről, kitartásról, reményről szól és ez mindig is fontos lesz.

2015.01.26 hackerjulcsi

Tom Hanks legjobb filmje. Nem tudom elégszer megnézni. Örök kedvencem marad, csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2018.08.15 Bizsu82

Igazi, időtálló klasszikus. Joggal mondhatjuk a filmről hogy van mondanivalója. Magával ragadó, minden percét élveztem. Profi rendezés és profi színészi alakítás!

2015.05.03 Zsceeeka

Igazi klasszikus dráma, szerintem nem létezik ember, aki ne látta volna, vagy legalább ne hallott volna róla. Tom Hanks mesterien játssza a szerepet, nem is tudnám mással elképzelni. Kötelező darab.