Vén rókák

John Ortiz
Matt Dillon
Siobhan Fallon
Michael Caine

A történet szerint három régi jóbarát, Wilie, Joe és Al úgy döntenek, hogy bosszút állnak a bankokon, melyek miatt elveszették a nyugdíjalapjukat. Mivel nem csak magukra és számláikra, de a családjaikra is gondolniuk kell, kemény fába vágják a fejszéjüket, hogy visszaszerezzék jogos jussukat.… Több

Rendező: Zach Braff
Forgatókönyvíró: Theodore Melfi, Edward Cannon
Premier (HU): 2017.04.06.

2024.01.07 Kapszaicin

Szerethető kis vígjáték. Másodjára láttam, de most még többet is nevettem rajta. Ötletes a forgatókönyv. Hibátlan a színészi játék. A szereplőknek, azaz a bankrabló papáknak meg ki ne szurkolna végig? A méltó öregkor hiányának is tükröt tart a film. ... Több

2017.10.01 indingo

Előzetes alapján jobban tűnt, kb. minden említésre való jelenetet lelőttek benne. Kicsit ütősebb filmet vártam, a színészek egy jobb filmre voltak hivatottak.

2017.05.05 ArpiHajdu és Réci

Ami jár, az jár

A Vén rókák egy aranyos, szerethető vígjáték, amely gyakorlatilag már a szereposztásával le tudja venni az embert a lábáról. Most komolyan, van aki nem szeretné a Michael Caine - Morgan Freeman - Alan Arkin triumvirátust akár három órán keresztül néz... Teljes kritika

2019.02.24 Yosihiro

Rókák

Remek vígjáték remek alakításokkal és egy remekbeszabott történettel. Azt hiszem mindannyiunk rémálma az hogy elveszítjük az otthonunkat. Ez a film jól mutatja be nagy léptékkel hogy igazából hogyan is zsákmányolják ki az embert egy életre. De nézzük a vígjáték oldalát ami igazán fontos. A tröténet remek és a "rókák" nagyot alakítanak bár komikus jelenetek vannak a filmben mégis bele tudtak csempészni egy kis drámát is és a végkififejlet egy igazi happy and amit igazán shzeretek. A romantika is jelen van a filmen és ügyesen ki is van benne emelve. Eért a történet azt mondom nagyon jó. A szereplöknek nem kell Óriásit alakítani hiszen maga a történet annyira aranyos hogy ez felemli öket is :) Remek képi vágások és jó zenei összetétel található a filmben ehhez külön gratuláció jár a stábnak is :) Összeségében egy nagyon családbarát nézhetö vígjátékot kapunk amit csak ajánlani tudok mindenkinek ! A vígjátékok közül ugyan nem emelkedik ki de mégis olyan kellemes benyomást tesz amit nem lehet kihagyni ! Csak egy dologra figyeljünk mindig fizessük be a hiteleinket ! : jó csak vicc. Üdv Yosi

2017.09.19 dulkap

Jópofa kis film igazi legendákkal a főszerepben, amiben talán több a melankólia, mint kéne, de azért kellemes kis egyszeri szórakozás. Christopher Lloyd meg nagyon öreg, de még mindig ő a legviccesebb, ha feltűnik egy filmben. :)

A film összbevétele 84 918 541 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 142 466 980 forintot termelt. A hazai mozik összesen 99 599 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Morgan Freeman, Michael Caine és Alan Arkin nem szerették volna, ha kaszkadőrök helyettesítik őket a kritikusabb, nagyobb fizikai mederöltetést igénylő jelenetekben.Szerző: Thibo84

Bár mindketten évtizedek óta vannak a pályán, mégis a Vén rókák Morgan Freeman és Alan Arkin első közös filmje.Szerző: hp

A filmben három Oscar-díjas (Morgan Freeman, Alan Arkin ls Sir Michael Caine) és két Oscar-jelölt (Matt Dillon és Ann-Margret) színész is játszik.Szerző: hp

Zach Braff és Joey King korábban a Bárcsak itt lennék (2014) és Óz, a hatalmas (2013) forgatásán is együtt állt a kamerák elé.Szerző: hp

(2017. 04. 10.)
Ideig-óráig elszórakoztat a maga ártalmatlan és szerethető módján a Vén rókák, de igazán élvezni majd pár év múlva, egy álmos vasárnap délutánon fogjuk a tévé előtt ülve. Több
Halott vagy
Barry