Hancock

Norbi   2018. 07. 29.

Nagyon jó film. Első osztályú történet, profin előadva. Will Smith kitűnő választás volt erre a szerepre. Az effektek élvezhetőek, és élveztem is , minden percét nem csak az effekteknek, hanem ennek az egész történetnek.

harnas1207   2019. 02. 20.

A negatív szuperhős teória mindig is érdekelt, de természetesen ezt soha nem merik meghúzni. Ez a film is csak kicsit karcolja ezt a filinget, aztán átcsap a megszokott sallangba. Ennek ellenére egyszer nézhető alkotás.

Ms. Akárki   2019. 06. 27.

Igazi klasszikus antiszuperhős film. Will Smith nagy kedvencem, így ezt a filmjét főleg imádom, hogy ilyen esetlen kezdő szuperhősből mivé válik a film végére. Izgalmas, akciódős, látványos és humorban sem szűkölködik. Mindenképpen érdemes megnézni, mert jó kikapcsolódás.

Norbert93   2018. 07. 18.

Nem kifejezetten gyenge film, mint azt sokan tartják róla, de rengeteg gyenge pontja van. Az ötlet az alkoholista, hajléktalan szuperemberről valójában nem rossz, de a forgatókönyv még elbírt volna némi átdolgozást.

Gigi   2017. 01. 16.

Szeretem az akció vígjátékokat, annak pedig kifejezetten örülök, ha a hős nem példakép típus. Viszont ez a film megmaradt egy családi limonádénak, a történet a látvány és a szöveg mellett teljesen háttérbe szorul. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2008-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.

Michael Mannt is felkérték rendezőnek, de ő inkább a Miami Vice-t választotta.

(ZeroHero)

Mielőtt megkezdték a forgatást, a stáb úgy becsülte, nagyjából 300 speciális effektet tartalmazó felvételt kell készíteni. Végül több, mint 500 lett.

(kázsé)