Hancock

Sabnock Sanatory   2020. 07. 12.

Sajnos csak így tudom osztályozni ezt az értelmetlen katyvaszt,amit Will Smith szépen lejárat.A hihetetlen mennyiségű,amúgy nonszensz rombolás,és a béna,balfék humor is csak ront az összképen.Rosszul indul,de legalább szörnyűségesen végződik.

Artemisia   2017. 12. 17.

Charlize Theron miatt néztem meg, rajta kívül kevés az értékelhető elem.Az eleje még viszonylag jól indul, bár igazán jó húzások ott sincsenek, a vége pedig komolytalanra és cikire sikeredett. Az egész problematika és a az akciójelenetek el vannak t... több»

Norbi   2018. 07. 29.

Nagyon jó film. Első osztályú történet, profin előadva. Will Smith kitűnő választás volt erre a szerepre. Az effektek élvezhetőek, és élveztem is , minden percét nem csak az effekteknek, hanem ennek az egész történetnek.

Ms. Akárki   2019. 06. 27.

Igazi klasszikus antiszuperhős film. Will Smith nagy kedvencem, így ezt a filmjét főleg imádom, hogy ilyen esetlen kezdő szuperhősből mivé válik a film végére. Izgalmas, akciódős, látványos és humorban sem szűkölködik. Mindenképpen érdemes megnézni, mert jó kikapcsolódás.

harnas1207   2019. 02. 20.

A negatív szuperhős teória mindig is érdekelt, de természetesen ezt soha nem merik meghúzni. Ez a film is csak kicsit karcolja ezt a filinget, aztán átcsap a megszokott sallangba. Ennek ellenére egyszer nézhető alkotás.

Norbert93   2018. 07. 18.

Nem kifejezetten gyenge film, mint azt sokan tartják róla, de rengeteg gyenge pontja van. Az ötlet az alkoholista, hajléktalan szuperemberről valójában nem rossz, de a forgatókönyv még elbírt volna némi átdolgozást.

Gigi   2017. 01. 16.

Szeretem az akció vígjátékokat, annak pedig kifejezetten örülök, ha a hős nem példakép típus. Viszont ez a film megmaradt egy családi limonádénak, a történet a látvány és a szöveg mellett teljesen háttérbe szorul. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2008-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.

Michael Mannt is felkérték rendezőnek, de ő inkább a Miami Vice-t választotta.

(ZeroHero)

Mielőtt megkezdték a forgatást, a stáb úgy becsülte, nagyjából 300 speciális effektet tartalmazó felvételt kell készíteni. Végül több, mint 500 lett.

(kázsé)

A film forgatókönyve közel egy évtizedig keringett Hollywoodban, és eredetileg sokkal sötétebb volt, mint a végső változat.

(kázsé)

A filmet a bemutató előtt egy hétig vetítették ingyen egy közel-keleti amerikai katonai támaszponton.

(kázsé)

John Hancock a neve a Függetlenségi Nyilatkozat egyik aláírójának is. Aláírása olyan jellegzetes, hogy magát a szignót is "John Hancock"-nak hívják Amerikában.

(kázsé)

George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon és Leonardo DiCaprio is esélyesek voltak Hancock szerepére.